Презентація книги “Шляхетні серця”

Шляхетні серця Афіша оновл.

“Шляхетні серця”

Презентація книги: “RIDкнигарня”, Київ, Хрещатик 7/11

(ріг Хрещатика та Інститутської, 2-й поверх), 19 листопада 2023 р., 16.00.

 

Нова книжка Романа Коваля “Шляхетні серця” – про козаків-добровольців, які загинули в боротьбі за Українську державу у 2022 – 2023 рр., – поета-воїна Юрія Дадака-“Руфа” і аеророзвідників – Олега Собченка-“Чорного”, Юліана Матвійчука-“Бобра” та Дениса Антіпова-“Бука”.

Книга вийшла у видавництві Марка Мельника (наклад 800 пр., обкладинка тверда, формат 84х108/32, 208 с., з фотографіями, ціна 300 грн).

На честь героїв цієї книги відбулися 28-мі вшанування героїв Холодного Яру. 30 вересня на Меморіалі козакам-добровольцям у Холодному Яру їм поставлено пам’ятники на холодноярському плато (скульптор Ігор Семак).

Окрім біографій героїв, у виданні опубліковано їхні спогади та спомини їхніх друзів, побратимів і рідних. Ось прізвища авторів спогадів: Павло Подобєд, Ігор Луценко, Олександр Стець, Сергій Василюк, Роман Коваль, Орест Стець, Марія Антіпова, Лілія Матвійчук, Андрій Мацьків, Андрій Ковальов, Олег Слабоспицький, Євген Карась, Галина Бабій, Павло Дзіковський, Галина Добровольська-Рибалкіна, Ігор Іваньков, Друг “Бобер”, Євген Борісов, Діана Козир, Максим Новицький-“Холодний”, Тарас Марущак, Ігор Шолтис-“Шульц”, друг “Яр”, Тарас Кобза, Сергій Мошенко, Тарас Синяговський, Ігор Скляр, Микола Біляєв, Андрій Олефіренко, Костянтин Сандига, Андрій Бугрій, Олександр Москаленко, Сергій Калініченко та інші.

Рекомендовано Історичним клубом “Холодний Яр” для вивчення в середніх і вищих навчальних закладах Міністерства освіти України, Міністерства оборони України, МВС, Національної гвардії і Патрульної поліції.

Заплановано презентації в Києві, Полтаві та Корсуні-Шевченківському, де жили герої книги Денис Антіпов, Юліан Матвійчук і Олег Собченко. Можливі презентації у Львові та Бережанах, де народився Юрій ”Руф”-Дадак.

Придбати можна тут: http://otamania.in.ua

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа