Перший український еротичний серіал вийшов онлайн

Острів любові

На Takflix.com вийшов «Острів любові» 1995 року режисера Олега Бійми, який вважають першим українським еротичним телесеріалом. Він складається з 10 серій, в основі яких твори класичної української літератури. Серіал доступний в усьому світі.
«Острів любові» з’явився на телеекранах у 1995 році. Кожна з 10 серій – це екранізація творів класичної української літератури, від Ольги Кобилянської і Марка Вовчка до Євгена Гуцала та Гната Хоткевича. Серіал досліджує різні прояви кохання в українській культурі та літературі: комічні, трагічні, іронічна та гротескні. Історії в серіалі відбуваються і в ХІХ столітті, і під час Першої світової війни, і в 1990-ті роки, та охоплюють широку георграфію: від Карпат до Києва та Миколаєва.
У серіалі знялися, зокрема, Нонна Копержинська («За двома зайцями»), Антін Мухарський, Костянтин Степанков («Білий птах з чорною ознакою», «Вавилон ХХ»), Олександр Гай («Тіні забутих предків») та інші. Фільмування серіалу проходило у Львові та Києві в 1995 році.
«Мені хотілося всьому світу довести, що Україна — це нація, яка розуміється на любові, на сексі. Навіть український фольклор і етнографія наскрізь еротичні — там стільки підтекстів і натяків», – Олег Бійма, режисер «Острова любові»

Постер

Трейлер

Кадри

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа