Нове видання: підручник військовика

IMG_20230613_162352

Фонд оборони України ОУН посприяв у виданні українського ліцензованого перекладу «Ranger handbook» настільної книги бійців SOF US ARMY.

Чому це важливо. Професійна підготовка військових неможлива без фахової літератури. «Посібник рейнджера» є знаковою літературою для всіх американських військових, і не лише із Сил спеціальних операцій, але і для підготовки різних підрозділів сухопутних сил.

В ньому концентрується військовий досвід, знання, напрацьована методика кращих американських військових другої половини 20-го початку 21 століття, тому вивчення його в Україні в умовах війни є конче необхідним.

Отож, влітку 2022 року розпочався професійний офіційний переклад і адаптація останнього видання «Ranger handbook» 2017 року.

Книга вийшла в рамках мілітарно-просвітницького проекту «Чинимо спротив», ініціатором якого є Максим Швець, офіцер Збройних сил України, доброволець.

Видання і публічну промоцію взяло на себе видавництво «Наш Формат», яке збирало донати на видання першого тиражу у розмірі 2000 примірників для українського війська.

Фонд оборони України ОУН долучився до цієї важливої і справи і надав суттєву частину коштів для завершення підготовчих робіт і видання книги.

З кінця весни 2023 року «Посібник рейнджера» українською мовою почав своє поширення по військових підрозділах. Віримо, що це сприятиме кращій підготовці офіцерів та сержантів Сил спеціальних операцій та інших підрозділів ЗСУ, формуванню нової військової еліти.

УІС

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа