«Носоріг» Олега Сенцова вийшов онлайн

Кримінальна драма «Носоріг» кримського режисера, політв’язня та захисника України Олега Сенцова вийшла онлайн на Такфлікс. Фільм доступний на території України з англійськими субтитрами.

«Носоріг» — бандитська історія, що відображає кримінальну субкультуру України 90-х. Головний герой Вовчик зв’язується з лихою компанією. Він отримує прізвисько Носоріг та починає життя, сповнене жорстокості та влади. 

Світова прем’єра відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі «Горизонти», українська — на «Київському тижні критики». 

«Носоріг» отримав державне фінансування ще в 2012 році. Однак через  тимчасову російську окупацію Криму в 2014 році та незаконний арешт Олега Сенцова процес виробництва призупинили до 2019 року.

На відміну від інших фільмів про лихі 90-ті, в українському «Носорозі» немає спроб виправдати «поганих хлопців» або звести все до ідеологічних протистоянь. Події показані реалістично та без романтизації.

Олега Сенцов — український режисер («Гамер», «Номери») та військовий. Незабаром на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах відбудеться прем’єра його нового документального фільму «Реал».

Фільм
Трейлер
Кадри
Постер

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа