На найбільшому в світі книжковому ярмарку презентували книгу про ГУР

Воєнна розвідкаНа найбільшому в світі книжковому ярмарку у Франкфурті відбулась презентація книги “Воєнна розвідка України. У небі, на морі, на землі”.

Це книга-часопис про зухвалі, сповнені неймовірних ризиків спецоперації української воєнної розвідки, а саме:

  • “Авіапрорив на Азовсталь. Небо”;
  • “Битва за острів Зміїний. Море”;
  • “Харківський контрнаступ. Земля”;
  • “Збиті льотчики росії”.

Видання доступне українською та англійською мовами.

На його сторінках автор наводить ексклюзивні дані про задум, підготовку та перебіг бойових місій ГУР МО України, а також неоціненні свідчення їхніх безпосередніх учасників ― офіцерів та солдатів на полі бою.

F9IaRjFWwAAg-zt

Передмову до книги написав начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов.

“Воєнна розвідка України, чиїм символом є сова із мечем, спрямованим у центр імперської росії, стала одним з головних елементів збройного опору російській агресії. На емблемі ГУР МО України викарбуване латиною гасло «Sapiens dominabitur astris – мудрий пануватиме над зірками». За своїм призначенням воєнна розвідка завжди відповідає за противника, не за свої сили. І тому я знаю, що ми переможемо”,  ― зазначив Кирило Буданов.

Презентація книги про роботу української спецслужби в умовах широкомасштабної війни з росією викликала жвавий інтерес у місцевої публіки.

Захід відвідали представники німецьких медіа, літературні критики, аналітики зі сфери безпеки, військовослужбовці, зацікавлені громадяни Німеччини та українці, які опинились у вимушеній еміграції через російську агресію.

F9IaRjEWMAAaYEV

“Після повномасштабного російського вторгнення у Європі триває найбільша війна після Другої світової. На полі бою протяжністю більш ніж 1500 кілометрів змагаються дві повноцінні армії ― на морі, у небі, на землі, у кіберпросторі. […] Союзники здивовані стійкістю української нації та професійним рівнем нашої армії. Тож у цій книзі ми розкриваємо деякі подробиці бойових завдань”, ― сказав автор книги Артем Шевченко.

Усього за декілька днів передпродажу, який розпочався 18 жовтня 2023 року,  видавництво Yakaboo.Publishing прогнозує для книги великий успіх.

Замовити книгу “Воєнна розвідка України. У небі, на морі, на землі” можна за лінком.

Джерело: gur.gov.ua

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа