Музей Майдану запрошує на екскурсії “Місцями Революції Гідності” у січні

1920х1080_Екскурсії_січень_Музей Майдану

10 років тому на Майдані відбувалися доленосні для країни події.
У січні 2013 року Євромайдан із гаслами про краще майбутнє та демократичні цінності під тиском влади й силовиків змушений був оборонятися й перетворився на Майдан-табір, а згодом на Майдан-Січ.

Як змінювався протест, що допомагало мітингарям стояти просто неба в найхолодніші дні революційної зими, як функціонувала структура Майдану – про це та більше ви зможете дізнатися під час екскурсії “Місцями Революції Гідності”.

Разом із гідом Музею Вікторією Бойко ви пройдете знаковими місцями Революції Гідності й побачите справжні речі майданівців в експозиції Інфоцентру Музею Майдану, що розмістився в Будинку профспілок. Там зможете надихнутися атмосферою протесту, зігрітися гарячим чаєм, як робили це колись протестувальники, та побачити унікальну дерев’яну скульптуру Тараса Шевченка.

Біля Дзвона Гідності ви дізнаєтеся більше про Героїв Небесної Сотні. Там разом ушануємо пам’ять майданівців, які ціною власного життя обстояли наше право на європейське майбутнє.

Запрошуємо дізнатися більше про Революцію Гідності як перший переможний бій цієї війни.

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/WxhskqpHychcRaaXA

Традиційно пропонуємо два маршрути у будні та вихідні дні:

4 та 18 січня“Місцями Революції Гідності. Ініціативи Майдану”
Початок о 16:00
Старт маршруту біля КМДА (вул. Хрещатик, 36)
Локації: Київська міська державна адміністрація – вулиця Хрещатик – майдан Незалежності – Будинок профспілок – Європейська площа – вулиця Михайла Грушевського.

13 та 27 січня “Місцями Революції Гідності. Хроніка подій”
Початок об 11:00
Старт маршруту біля Михайлівського собору (біля банера про Героїв Небесної Сотні)
Локації: Михайлівська площа – Михайлівський собор – майдан Незалежності – Будинок профспілок – вулиця Хрещатик – алея Героїв Небесної Сотні – Дзвін Гідності.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа