Музей Майдану запрошує на екскурсії “Місцями Революції Гідності” у березні

У березні 2014 року Майдан ушановував полеглих, а на вулицях, на яких іще недавно стояли барикади, лежали гори квітів на знак пам’яті про Небесну Сотню. Ті, хто ще вчора захищав Майдан у складі сотень Самооборони, добровольцями вирушили на тренувальну базу в Нові Петрівці, щоб згодом дати відсіч російському агресорові на сході України.   

У ті дні в країні почалася війна: росія вже окупувала Крим, а в Донецьку та Луганську відбувалися перші масштабні проросійські мітинги, ініційовані агресором.
Чому Майдан став першою переможною битвою російсько-української війни, як відзначали там 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка десять років тому та які ініціативи майданівців діють і досі?

На екскурсіях запрошуємо дізнатися більше про історію Майдану, разом проаналізувати перебіг подій та згадати учасників Революції Гідності, що продовжують боронити Україну від російських окупантів.
Екскурсії пройдуть у будні та у вихідні дні.
7 та 21 березня
– “Місцями Революції Гідності. Ініціативи Майдану”
Початок о 16:00
Старт маршруту біля КМДА (вул. Хрещатик, 36)

Локації маршруту: Київська міська державна адміністрація – вулиця Хрещатик – майдан Незалежності – Будинок профспілок – Європейська площа – вулиця Михайла Грушевського.

16 та 30 березня – “Місцями Революції Гідності. Хроніка подій”
Початок об 11:00
Старт маршруту на Михайлівській площі (біля банера про Героїв Небесної Сотні)

Локації маршруту: Михайлівська площа – Михайлівський собор – майдан Незалежності – Будинок профспілок – вулиця Хрещатик – алея Героїв Небесної Сотні – Дзвін Гідності.

Участь безкоштовна за попередньої реєстрації: https://forms.gle/
(у формі реєстрації доступні всі дати екскурсій у березні)

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа