Мультсеріал для дітей від авторки «Петрика П’яточкина» вийшов онлайн

Мишко та Місячна Дзвінка

Мультсеріал для дошкільнят «Мишко та Місячна Дзвінка» режисерки Людмили Ткачикової та сценаристки Наталі Гузєєвої («Петрик П’яточкин», «Капітошка») вийшов онлайн на Такфлікс. Анімація доступна в усьому світі.

«Мишко та Місячна Дзвінка» — це пригодницький мультсеріал про дружбу Місячної Дзвінки та бешкетника Мишка. Дівчинка живе на Місяці разом з дідусем, але інколи почувається самотньою. Одного разу вона вирушає на Блакитну Планету, де і знайомиться з Мишком. Між дітлахами виникає дружба: разом вони навчаються новому, співають та мріють про спільні пригоди.

«Мишко та Місячна Дзвінка» складається з 4 серій (кожна триває 10 хвилин) і охоплює теми вихованості, поваги, дружби, охайності. Анімація розрахована на дітей 4-6 років.

Мультсеріал створений за мотивами казки «Мишко та Місячна Фея» Наталі Гузєєвої («Петрик П’яточкин», «Капітошка»). Гузєєва також стала авторкою сценарію до анімації. Ролі озвучували Наталя Сумська, Богдан Бенюк та інші.

10% з кожного квитка на мультсеріал Такфлікс передає благодійному фонду «Голоси дітей», який допомагає дітям і сім’ям, що постраждали від війни. 50% — творцям анімації.

Добірка 
Трейлер
Кадри
Постер

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа