“Мавку” показують на екранах Латинської Америки

МавкаЛісова пісня

Прокат українського анімаційного фільму “Мавка. Лісова пісня” почався в кінотеатрах Латинської Америки. Нині подивитися мультфільм можуть охочі в Перу.

Невдовзі проєкт з’явиться на великих екранах Бразилії, Уругваю, Еквадору, Парагваю, Домініканської Республіки, Колумбії, Аргентини, Болівії, Мексики, Венесуели та Чилі, повідомили в Державному агентстві України з питань кіно.

“Раді бачити, як Мавка долає океани та континенти й дістається найвіддаленіших частин планети. Віримо, Берегиня Лісу підкорить серця перуанців й послужить культурним дипломатом, відкриваючи нашу культуру новим народностям”, – написали в Держкіно.

Проєкт створений за мотивами драми-феєрії Лесі Українки та образів народної міфології. “Мавка. Лісова пісня” стала найкасовішим українським мультфільмом. За п’ятнадцять тижнів національного прокату збори склали майже 151 мільйон гривень. Стрічку транслювали у 80 країнах світу. У серпні вона стала доступною для перегляду онлайн на території Іспанії, а також прокат офіційно стартував в кінотеатрах Північної Македонії.

Джерело: СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа