Концерт-рефлексія української скрипкової музики: Регенерація

2 березня у Вежі на Почайні пройде унікальний камерний концерт за участі відомих українських музикантів – скрипаля Ігоря Чернявського та піаніста й органіста Станіслава Калініна. Ведуча концерту – Юлія Ніколаєвська. У програмі – твори українських композиторів М. Лисенка, М. Брезовського, М. Скорика, В. Гомоляки, Ф. Якименка, С. Борткевича, А. Солтиса, В. Косенка, Д. Клебанова, В. Сильвестрова, Л. Колодуба, Д. Малого.

Ігор Чернявський. Мирослав Скорик Мелодія

 

Формат концерту – поєднання музики й слова – націлений на емоційний інтелект слухача.

Ідея концерту – через твори, які спеціально підібрані та презентують українську скрипкову та фортепіанну творчість різних історичних періодів, рефлексувати над коріннями нашої ментальності, засадами бойового духу, хорошої впертості та вміння рухатись вперед, відроджуватись та мобілізувати всі сили духу тоді, коли це стає потрібним.

Концепт увиразнений у назві і містить декілька сенсів.

Наша ГЕНетика плекається духом свободи. Ми – ГЕНЕРАЦІЯ, яка дивиться у майбутнє. Тому саме наше прагнення Перемоги й надає можливість постійно відновлюватись, не дивлячись на великі історичні виклики.

Неперевершену музичну програму вам подарує харківський дует у складі Ігоря Чернявського та Станіслава Калініна.

Ігор Чернявський – Лауреат міжнародних конкурсів, соліст Харківської філармонії, досвідчений скрипаль, у чийому доробку – близько 100 програм світової скрипкової музики. Працює у складі журі різноманітних конкурсів та проводить майстеркласи, активно концертує.

Станіслав Калінін – піаніст та органіст Харківської філармонії, постійний учасник концертів, фестивалів, тематичних майстер-класів.

У форматі дуету музиканти виступають з 2000-го року. За цей час записано спільні диски «У струнах і органі» та «Сонати і партити» Й. Баха.

Рефлексія та слово в концерті – Юлія Ніколаєвська, докторка мистецтвознавства, професорка Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського, авторка та організаторка просвітницьких проєктів, концертів підтримки, арттерапевтичних заходів для родин переселенців.

Чому варто відвідати цей концерт і що на вас чекає:

– Унікальна програма виконання українських творів за 250 років у виконанні визнаних віртуозів.

– Камерна зала на 60 слухачів з особливою купольною акустикою, що дозволить насолодитися кожною вібрацією акустичного звучання.

– Поєднання музики та слова, що вплине на ваш емоційний інтелект.

– Тепла атмосфера події та неймовірна естетична насолода для публіки.

– Прекрасний варіант відкрити весняний музичний сезон!

Відчуйте глибоке з’єднання з нашою культурою та історією через музику!

Коли: 2 березня (субота), о 17:00

Де: ВЕЖА на Почайні (Київ, просп. Степана Бандери 23, 3 поверх).

Квитки за посиланням нижче або на вході:

https://secure.wayforpay.com/payment/regeneratsia_020324

Вартість квитків 600 грн, кількість місць обмежена!

Телефон для довідок +380675091045

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа