Грандіозний концерт «Сили, озброєні танцем» від трьох найкращих військових ансамблів України

10 квітня в МЦКМ відбудеться фантастична хореографічна подія – велика програма «Сили, озброєні танцем», заснована на українській історичній спадщині. Це видовищне шоу поєднає одразу три найкращих танцювальних колективи сил державної оборони, а також юних українських талантів. Понад 100 артистів на одній сцені. У цей вечір глядачі побачать такі прославлені колективи:

  • Заслужений академічний Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України

  • Академічний ансамбль пісні і танцю Державної прикордонної служби України

  • Академічний ансамбль пісні й танцю Національної гвардії України

  • Народний художній колектив дитячий ансамбль танцю «Україна» дитячо-юнацької хореографічної студії ім. М.П. Коломійця «Щасливе дитинство»

  • Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Квіти України» Київського Палацу дітей та юнацтва

Головним героєм цього вечора стане танець!

І український танець – в першу чергу.

На глядачів чекає незабутнє шоу. Три славетних колективи державної оборони покажуть свої найкращі номери. Програма охопить всю палітру української народної хореографії: обрядові, ліричні, героїчні та жартівливі танці, від козацького гопака до гуцульського аркана, від грайливої польки до ніжної веснянки.

Український танець – це справжнє мистецтво, насичене емоціями та багатовіковим досвідом поколінь. Енергія, швидкість, акробатика рухів артистів захопить дух глядачів. Це – портрет нації. Артисти ансамблю державної оборони передадуть неймовірну героїку, силу, мужність, незламну волю й непохитність духу, притаманну українському культурному коду.

Танець – поема, а всі рухи в ньому – слова. Кожен танок, кожен номер розповість свою історію, не схожу ні на одну іншу. 10 квітня глядачі наповняться магічною енергетикою українського танцю, що зберігався поколіннями.

Концерт «Сили, озброєні танцем» залишить незабутні враження і неймовірний заряд щирих емоцій. Провідні військові колективи країни створять картину багатоголосної, різнобарвної та єдиної України, яка бореться і не здається, береже історію, традиції та з вірою крокує у світле, щасливе і незалежне державне майбуття.

Слава Україні!

Що: «Сили, озброєні танцем»

Де: МЦКМ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1

Коли: 10 квітня, 18:00

Квитки: https://master-show.com/?afisha=syly-ozbroyeni-tanczem

Більше інформації на сайті: master-show.com

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа