Фотовиставка «Сталеві духом»

Напередодні другої річниці повномасштабного російського вторгнення в Україну, запрошуємо вас благодійну фотовиставку “Сталеві духом”, де героями стали захисники з різних куточків України, які отримали важкі поранення, зазнали ампутації кінцівок і перебувають на лікуванні та реабілітації.

Автор фотовиставки – військовий фотограф, викладач Київської Школи Фотографії Костянтин Сова.

Місце: Київ, вул. Терещенківська, 9, Національний музей «Київська картинна галерея».

Дата відкриття: 23 лютого 2024 року, о 16:00.

Виставка триватиме до 20 березня 2024 року.

Вхід безкоштовний. Перегляд виставки не рекомендований неповнолітнім та особам зі слабкою психікою.

«Сталеві духом» – це спільний проект Київської Школи Фотографії та Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.

Мета проєкту – збір коштів на лікування фантомного болю українських військових, які в ході бойових дій втратили кінцівки чи пережили ампутації.

Щодня через повномасштабну війну росії проти України десятки наших військових отримують важкі поранення та втрачають кінцівки. Ампутація ніг та рук у майже 85% відсотках випадків супроводжується виникненням так званого фантомного болю. Він приносить значні страждання та іноді псує якість життя навіть більше, ніж сам факт відсутності кінцівки. Складність ситуації полягає в тому, що сьогодні не існує спеціальних препаратів чи унікальної техніки терапії фантомного болю. Тому для розв’язання цієї проблеми медики вдаються до різних підходів, щоб знайти саме те, що допоможе в кожному конкретному випадку. Держава не покриває витрати на лікування фантомного болю.

Фотопроєкт «Сталеві духом» — це розповідь про незламну силу та стійкість українських героїв, які, незважаючи на важкі поранення, або навіть втрату кінцівок у невблаганних реаліях війни, продовжують боротися із невидимою мукою фантомного болю.

Завітайте на виставку, щоб підтримати наших героїв та долучитися до благородної справи!

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа