Фільм про роботу пляжних рятувальників вийшов онлайн

пляжних рятувальників

Документальний короткий метр «Сендмени» Романа Прокопчука вийшов в онлайн-кінотеатрі Takflix. Стрічка доступна в усьому світі з англійськими субтитрами. 

«Сендмени» — це спостереження за роботою пляжного патруля Києва. Щороку багато містян гине через недотримання правил поводження біля води. Дмитро та його команда поставили перед собою завдання змінити це.

Їхня робота складається з щоденних нагадувань відпочивальникам берегти своє життя та бути уважними. Однак жінка губить маленьку дитину, чоловік напідпитку залишає речі на незнайомця та довго не з’являється на березі. Дмитру доводиться викликати водолазів та проводити розслідування. Пляж схожий на хаос, який потрібно упорядкувати.

Зйомки короткого метру проходили в Гідропарку та на озері Тельбін на Березняках. Режисер розповідає, що довелося буквально жити на пляжі, щоб відзняти найвдаліші моменти:

«На фестивалі Docudays я познайомився з очільником пляжного патруля і так все почалося. Я жив (буквально) на Гідропарку приблизно 5 місяців. Увесь фільм — це оперативна зйомка, тому треба було бути на місці 24/7. Спочатку команда звикала до мене, я до них. Згодом камери вже ніхто не помічав, тому вийшло органічно та невимушено», — пригадує Роман Прокопчук.

«Сендмени» брали участь у короткометражному конкурсі Варшавського кінофестивалю. Фільм присвячений пам’яті рятувальника Олександра Лешенка, який загинув захищаючи Україну.

Фільм
Трейлер
Кадри
Постер

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа