Фільм-портрет архітектора Флоріана Юр’єва вийшов онлайн

Документальний фільм «Нескінченність за Флоріаном» Олексія Радинського про архітектора Флоріана Юр’єва вийшов онлайн на Такфлікс. Стрічка доступна на території України з українськими та англійськими субтитрами.

«Нескінченність за Флоріаном» — фільм-портрет архітектора та художника Флоріана Юр’єва, який бореться за збереження своєї найвидатнішої споруди — «Літаючої Тарілки» на Либідській площі в Києві. Держава здала її в оренду під черговий торговельний центр. Однак 90-річний Флоріан не збирається просто так миритися зі свавіллям корумпованих чиновників та забудовників.

«Нескінченність за Флоріаном» отримав відзнаку Національної премії «Кіноколо» як Найкращий документальний фільм. Світова прем’єра стрічки відбулася на  Роттердамському кінофестивалі.

Поштовхом до створення повнометражного фільму став короткий метр режисера «Колір фасаду: синій». «Нескінченність за Флоріаном» розкриває Юр’єва не тільки як архітектора «Літаючої Тарілки», а й як художника, теоретика, творця музичних інструментів та експериментальних фільмів. 

10% з кожного квитка Такфлікс передає фонду «Повернись живим», ще 50% — творцям кіно.

Фільм
Трейлер
Кадри
Постер

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа