Фільм-переможець Локарно «Як там Катя?» вийшов онлайн

Повнометражний ігровий дебют Крістіни Тинькевич «Як там Катя?» з Анастасією Карпенко в головній ролі вийшов на Такфліксі. Стрічка доступна на території України з англійськими та німецькими субтитрами.

«Як там Катя?» — історія про Анну, фельдшерку швидкої допомоги, яка самостійно виховує 11-річну доньку Катю. Вона багато працює, щоб переїхати у власне житло. Та одного дня стається подія, яка змусить жінку вирішувати: переступити моральні принципи та врятувати дитину чи залишитися вірною собі.

Світова прем’єра фільму відбулася на міжнародному кінофестивалі у Локарно, де фільм отримав Спеціальний приз журі «Ciné+», а виконавицю головної ролі Анастасію Карпенко визнали найкращою акторкою. Стрічка також була здобула «Скіфського оленя» за Найкращий національний повнометражний фільм на МКФ «Молодість».

Саундтреком до фільму стала композиція «Хованки» гурту Tember Blanche.

Крістіна Тинькевич — українська режисерка, що зняла короткий метр «Солатіум». Навчалась кіновиробництву в Вестмінстерському університеті (Лондон, Великобританія) і є випускницею Інституту Midpoint.

Анастасія Карпенко — українська акторка, зіграла у фільмі «Я і Фелікс», серіалі «Перевізниця».

10% з кожного квитка Такфлікс передає фонду «Повернись живим», ще 50% — творцям кіно. 

Фільм
Трейлер
Кадри
Постер

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа