Добірка «Любов варта всього» вийшла онлайн

Напередодні другої річниці вторгнення онлайн-платформа Такфлікс випустила добірку українського короткого метру «Любов варта всього» про кохання в умовах воєнного стану. Фільми добірки доступні на сайті Takflix.com з англійськими субтитрами.

«Любов варта всього» — альманах, до якого ввійшло чотири стрічки українських режисерів та режисерок. Усі фільми створювалися після 24 лютого 2022 року. Автор(к)и фіксують нову воєнну реальність з перспективи особистого життя та романтичних стосунків. Вони пропонують порефлексувати, що з нами сталося за два роки великої війни. 

У добірку ввійшов фільм-учасник офіційної програми минулорічного Каннського кінофестивалю «Як це було» Анастасії Солоневич і Дам’яна Коцура, лавреат фестивалів «Молодість», KISFF, Wiz-Art «Войси з Бахмута» Ігоря Бабаєва, учасник низки міжнародних і українських фестивалів «Поки тут тихо» Олени Подолянко і Новруза Хікмета («Ля Палісіада») та щемка документальна стрічка «Лелеки завжди повертаються додому» Ґали Козютинської.

Напередодні онлайн-релізу Такфлікс провів низку публічних показів добірки в різних містах України, включаючи Харків, Запоріжжя, Дніпро, а також випустив альманах у обмежений прокат.

Фільми «Поки тут тихо» та «Лелеки завжди повертаються додому» доступні до перегляду в усьому світі. «Як це було» та «Войси з Бахмута» — на території України. 

10% з кожного квитка онлайн-кінотеатр передає фонду «Повернись живим», 50% — творцям кіно.

Проєкт «Любов варта всього» підтримано в рамках програми (re)connection UA 2023/24, що реалізується ГО “Музей сучасного мистецтва” та Ukrainian Emergency Art Fund (UEAF) у партнерстві з UNESCO і фінансується через Надзвичайний фонд спадщини UNESCO.

Програма (re)connection UA 2023/24 спрямована на відновлення зв’язків між митцями та їх аудиторіями, підтримку художни_ць як áкторів у збереженні культурної ідентичності України, втілення нових підходів до культури пам’яті, посилення стійкості та адаптивності інституцій, громад, митців до викликів воєнного часу.

Дивитися онлайн
Постер
Трейлер
Вибрані кадри
 

ПРОГРАМА ДОБІРКИ

«Поки тут тихо»  — інтимна документальна робота Олени Подолянко і Новруза Хікмета («Ля Палісіада») про пару, яка вимушено виїхала в Ужгород. Люда і Макс домовляються не говорити цього вечора про війну та побути сам на сам. Однак зранку реальність знову наздоганяє їх. 

Кадри
Постер

«Як це було» —  фільм-учасник офіційної програми Каннського кінофестивалю (2023) Анастасії Солоневич і Дам’яна Коцура. Лєра вперше після 24 лютого приїжджає з Берліна до Києва. Вона зустрічається з друзями та родиною, ходить знайомими вулицями і відчуває реальність життя під час повномасштабної війни. 

Кадри
Постер

«Лелеки завжди повертаються додому» — щемка історія Ґали Козютинської, яка працює з пам’яттю. Разом з партнером режисерка купила занедбаний будинок в Карпатах. Їхня мрія — зробити найзатишніше місце на землі, де можна вирощувати свої фрукти, турбуватися один про одного, пити каву з видом на гори та гніздо лелек. Але навіть цей спокій порушує війна.

Кадри
Постер

«Войси з Бахмута» — експериментальне фотоесе Ігоря Бабаєва про іноземну кореспондентку. Вона перебуває у прифронтовому Бахмуті та записує голосові повідомлення, в яких фіксує побачене та пережите.

Кадри
Постер

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа