Як розповіла вокалістка, Світланка Сугак, робота над студійними записами тривала близько двох років. Накопичення матеріалу відбувалось на двох студіях, а фіналізували альбом на студії SoundPlant.
Вперше робота вийшла у форматі “живого відео” у квітні 2018-го, тоді практично з одного дубля було записано 7 треків. Пізніше до альбому увійшла пісня “Журавель”, присвячена пам’яті Народних Героїв України луганчан Олени Куліш та Володимира Альохіна, яких у серпні 2014-го року розстріляли терористи ЛНР за допомогу українським військовим в Луганському аеропорту. Доля подружжя залишалася невідомою близько року.
В цілому, як зазначила фронтвумен гурту, за своєю тематикою альбом вийшов наповненим і різноплановим. “Тут про героїв минулого, козаків, та про сучасних героїв, роздуми щодо власної долі, життя та смерті, пошуки себе та свого кохання. Все змішалось і, гримаючи, понеслось, як справжня хвиля. Тому альбом вирішено було робити однойменним”.
Назва гурту означає велику приливну хвилю, яка утворюється двічі на рік на річці Амазонці, коли води Атлантики стикаються з річними.
З індіаської мови тупі дослівно перекладається як “великий рокіт”.
Гурт засновано у 2017-му році. Влітку 2019-му Pororoka виборола перше місце у конкурсі молодих виконавців рок-фестивалю Тарас Бульба. Восени гурт презентував офіційний кліп на заглавний трек альбому “Нащо”, присвячений темі Розстріляного Відродження.
Зведення – Pororoka, SoundPlant
Мастеринг – Антон Блащук, Павло Сафонов(SoundPlant)Слова – Світлана Сугак
Музика – Світлана Сугак, Євген Коляда
Гітара – Євген Коляда
Вокал – Світлана Сугак
Клавіши, бек-вокал – Єлизавета Жарікова
Бандура, бек-вокал – Олена Гетьманська
Джембе – Світлана Сугак, Іван Арнаутов
Дизайн обкладинки – Лілія Воронцова
Окрема подяка за всебічну допомогу і підтримку – Андрію Бойченко, музиканту Національної заслуженої капели бандуристів ім. Г. Майбороди.
Гурт Поророка
[email protected]