Чорна комедія «Ой» вийшла на Такфлікс

Чорна комедія

Коротка комедія з чорним гумором «Ой!» Ольги Золотарьової вийшла онлайн на Такфлікс. Стрічка доступна в усьому світі з англійськими субтитрами.

«Ой!» — чорна комедія про події, які стаються з однією сім’єю. Подружжя та вдвоє дітей їдуть відпочити на дачу та заразом завести старий мотлох. Через неуважність вони ледь не збивають бабусю. Щоб залагодити ситуацію, родина пропонує підкинути її до заправки. Але подорож закінчується не так, як планувалося.

Сценарист Максим Рудюк ділиться, що історія вийшла не тільки смішною, але і повчальною: «Головною ідеєю стало те, що за кожен поганий вчинок завжди прийде покарання. Для мене цей фільм про карму».

Він також додає, що під час зйомок були деякі неочікувані події: «Коли команда художнього департаменту їхала на перший знімальний день о п’ятій ранку, побачила, як нізвідки на  дорозі з’явилася бабця. Вони були шоковані, бо це була наче сцена зі сценарію, що ожила».

Головний актор Дмитро Соловйов розповідає, що погодився на роль, бо прочитав веселий сценарій, у якому було все – і сюжет, і атмосфера, і образи. Тому вважає, що «Ой!», як і все українське кіно, варто переглянути та оцінити.

Фільм брав участь у Одеському міжнародному кінофестивалі (2020).

50% з кожного квитка Такфлікс передає творцям кіно, ще 10% — фонду «Повернись живим».

Фільм
Трейлер
Кадри
Постер

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа