Чернігів бандерівський

IMG_20231207_110724

«На північних кордонах України потрібно насипати високі гори», – так у своїй праці «Кого і за що судили?» застерігав нащадків видатний дослідник московського імперіалізму, провідний діяч Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Іван Вовчук. Нещодавно у видавництві «Українська Видавнича Справа» вийшла збірка його творів «Конвульсії імперії», перша презентація якої відбулась, власне, на північних кордонах нашої держави – у княжому Чернігові.

Сьогодні на захисті цих кордонів впевнено стоять воїни Збройних Сил України, яких постійно підтримують волонтерські центри. Однією із найдієвіших волонтерських структур Чернігова є Благодійний фонд «Захистимо Україну!», керівником якого є відомий громадсько-політичний діяч краю Олександр Ясенчук. Волонтери Чернігівщини активно співпрацюють із Фондом оборони України, а тому візит керівництва ОУН (б) до обласного центру розпочався із передання для потреб військових одного з підрозділів 119-ої бригади автомобіля, придбаного у партнерстві із жертводавцями з королівства Норвегія. Олександр Ясенчук та голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Олег Медуниця також доукомплектували санітарну машину цього ж підрозділу медичним наплічником від французької благодійної асоціації «Lioba lorr Ukraine».

Задля налагодження ще більш тіснішої співпраці, в рамках роботи Фонду оборони України ОУН, між Міжнародною благодійною установою «Центр Національного Відродження» та БФ «Захистимо Україну!» було укладено Меморандум про співпрацю. Метою Меморандуму є консолідація зусиль, спрямованих на посилення підтримки українських військових у боротьбі за Українську Самостійну Соборну Державу проти московського імперіалізму.

Після підписання Меморандуму, у стінах культурно-мистецького центру «Інтермеццо», розпочалась презентація творів провідних ідеологів українського націоналізму, яку відкрив голова ОУН (б) Олег Медуниця. Лідер українських націоналістів розповів присутнім про головні напрямки діяльності бандерівської ОУН під сучасну пору: розвиток Фонду оборони України ОУН, як координаційного центру підтримки українських військових, відновлення АБН у форматі Антиімперського Блоку Народів та активну видавничу роботу, яку провадить УВС.

Директор видавництва «Українська Видавнича Справа», головний редактор часопису ОУН «Шлях Перемоги» Віктор Рог зауважив, що проект «Книгарня бандерівців» уже вдруге презентується у Чернігові. Він звернув увагу присутніх на актуальність націоналістичної спадщини, яка представлена у «Книгарні бандерівців» працями Степана Бандери, Ярослава Стецька, Миколи Сціборського, Степана Ленкавського, Дмитра Донцова, Романа Бжеського, Юрія Липи та інших. «Чимало статтей та роздумів наших славних попередників, наголосив Віктор Рог, написано ніби вчора, адже у них знаходимо величезну кількість актуальних думок, пересторог та порад для нас, сучасників. Це стосується і московської імперської загрози, і потреби опертя на власні сили у національно-визвольній боротьбі, і справи національно-патріотичного виховання молоді».

Директор Української Інформаційної Служби Олег Вітвіцький представив учасникам презентації нове видання УВС збірку творів Івана Вовчука «Конвульсії імперії», до якої він уклав ґрунтовну передмову. Постать Івана Вовчука є маловідомою для пересічного українця, проте Олег Вітвіцький вважає, що настав час відродити несправедливо забуте ім’я цього впливового діяча націоналістичного руху та справжнього мисливця за кремлівськими імперськими міфами. Збірка «Конвульсії імперії» перший крок на цьому шляху, адже до неї увійшли тематичні праці Івана Вовчука щодо розвінчування московських міфів. Зокрема, мова йде і про повзучий «русскій мір», і про роль та місце так званої московської церкви підрозділу КГБ, а згодом ФСБ, і про справжні причини Голодомору, і про московське месіянство, і про майбутній розпад «тюрми народів».

Наприкінці зустрічі Віктор Рог передав підбірку націоналістичної літератури для працівників місцевого управління поліції та відповів на питання, які цікавили чернігівських журналістів та усіх учасників події.

Українська Інформаційна Служба

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа