Благодійна акція «Арт-проект «Незламний Херсон»

Незламний Херсон

26-27 серпня / 12:00-20:00

Парк «Перемоги», Київ

Об`єднання громадських, бізнес та благодійних організацій запровадили благодійний арт-проект під назвою «Незламний Херсон», спрямований на збір коштів для потреб жителів та військових Херсону, а саме мікрорайону Острів (продукти харчування, засоби гігієни, ліки та засоби знищення плісняви та грибку в затоплених будинках).

В рамках проекту з 12:00 до 20:00 пройде виставка арт-картини, які передають події на Херсонщині. Одночасно пройде благодійний творчий арт-ярмарок. 26 серпня о 16:00 з 9000 шматочків суші від мережі онлайн-ресторанів японської кухні SUSHI AICONS буде викладено прапор України та встановлено Рекорд України: “Зображення прапор з найбільшої кількості суші” (приблизна довжина 15 метрів), а другого дня о 16:00 – створено 15 метрову веганську піцу по-українськи від PIZZBURG та продано жителям і гостям міста, а зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю потреб цивільних та військових м. Херсон.

Даний проект заплановано також провести: 10 вересня – Івано-Франківськ та ще в трьох містах України. Загальна сума потреб становить 700 000 грн.

Захід проходить за ініціативи ГО SPORT&HEALTH CITY, БО «МБФ «Священне серце», ГО «Асоціації рестораторів та готельєрів м. Дніпро», за підтримки ТОВ НВК “Велта”, української мережі онлайн-ресторанів японської кухні Sushi Icons, українського бренду молочних продуктів «Біло», ТМ “Хрещатик”, PIZZBURG та ТМ BE HEALTHY FOOD. 

 

Долучитися може кожен з вас!

До перемоги разом з Україною в серці!

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа