Бандерівці книгарням «Книгарню бандерівців»

366290268_666147428879191_7728821865812961168_n

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) та видавництво «Українська Видавнича Справа» провели благодійну акцію, в рамках якої до українських книгозбірень безкоштовно передано тисячі примірників патріотичних видань.

«Після оголошення про початок акції до нас звернулися сотні бібліотечних закладів. Я не сподівався на таку реакцію. Потреба у патріотичній літературі є величезною. Ми намагалися задовольнити всі запити. Звичайно, пріоритетними напрямками визначено прифронтові та деокуповані території, проте акція охопила практично всю Україну, від Ужгорода до Подоння.

Хочу подякувати всім, хто сприяв у проведенні благодійного заходу. Ми регулярно допомагаємо бібліотекам і військовим українськими книгами. Це на постійній основі. Це наша спільна українська справа. Окрема подяка відділу Ліги Українців Канади в Едмонтоні», – розповідає про хід акції директор «УВС» Віктор Рог.

365769573_613339097579078_7111825626076900825_n

Подаємо декілька відгуків працівників книгозбірень:

«До Всеукраїнської акції «Книги для нескорених» долучився головний редактор тижневика «Шлях перемоги» Віктор Рог!

Серед переданої літератури книги, що присвячені історії України, становленню української державності, визвольної боротьби ОУН та УПА, культурі. Загалом, 30 кг книг!

Нагадуємо, що Всеукраїнська акція «Книги для нескорених» покликана відновити та поповнити фонди бібліотек Запорізької області, які постраждали від воєнних дій, або знаходяться на тимчасово окупованих територіях, де україномовні художні/історичні видання були знищені російськими окупантами. В рамках акції приймаються виключно україномовні видання вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії та культури Української держави, видані не раніше 2014 року. Акція «Книги для нескорених» реалізується на постійній основі.

Дякуємо за передану літературу!

Долучайтеся до Всеукраїнської акції «Книги для нескорених»! Разом відновимо бібліотеки!»

«“Книгарня Бандерівців” – скарбничка української патріотичної літератури. Раритетні й сучасні видання видавничого фонду Організації Українських Націоналістів (бандерівців) у вільному доступі в Шосткинській центральній міській бібліотеці.

Колектив бібліотеки і мешканці Шосткинської громади щиро вдячні директору видавництва «Українська Видавнича Справа», громадському діячу Віктору Рогу за просвітницьку місію та подарунок. Дякуємо, що маємо можливість запропонувати всім бажаючим унікальні видання історичної спадщини та дослідження сучасників, які залишатимуться актуальними в усі часи!

На акцію ОУН і УВС щодо передачі від «Книгарні Бандерівців» книг до бібліотек відгукнулося сотні бажаючих. Наша бібліотека також замовила для користувачів громади книги українських націоналістів.

Видавничий фонд ОУН пропонує нам унікальні книги з історії України, ідеї, спогади учасників національного Українського Визвольного Руху, мемуари, есеїстику, історичну та наукову літературу, результати сучасних досліджень та художню літературу.

До прочитання твори Степана Бандери, Ярослава Стецька, Юрія Липи, Миколи Сціборського, Юліана Вассияна, Дмитра Донцова, Петра Мірчука…

Пропонуються також дослідження сучасних авторів: Олександра Сича, Леонтія Шипілова, Олега Багана, Григорія Роя, Віктора Рога, Івана Патриляка та інших.

Запитуйте книги у бібліотеці. Ці видання наразі користуються значно більшим попитом, ніж кількома роками раніше. І, як влучно нещодавно сказав Віктор Рог ,«Формуємо світогляд і сталимо характери»!»

365431266_319890250395674_1076504478998572428_n

«Адміністрація Херсонської централізованої бібліотечної системи висловлює щиру подяку за видання, що надані для бібліотек міста Херсона. Подарунок є дуже важливим для наших бібліотек та наших читачів. Зараз як ніколи загострена увага до української історії, української культури, літератури. Видання, які надіслані Вами, будуть рекомендовані відвідувачам та використані для організації культурно-просвітницьких заходів та ілюстрованих виставок щодо історії, культури Незалежної України.

Зараз в місті працює з загальної кількості 33 бібліотек Херсонської централізованої бібліотечної системи лише десять бібліотек – філій, з них 2 – для дітей, інші книгозбірні мають відділення обслуговування дітей. Вони працюють під постійними обстрілами. Однак, потяг до культури, вічного є незламним, якими є херсонці. Навіть під обстрілами та прильотами відвідують бібліотеки, цікавляться заходами, що відбуваються в бібліотеках. Херсон та його мешканці витримають і дочекаються остаточної Перемоги.

Дякуємо Вам, пане директор та Вашим працівникам за увагу, небайдужість до бібліотек та мешканців нескореного Херсону. Теперішній подарунок є вже другим від початку року. Щиро дякуємо за небайдужість до бібліотек Херсона та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Бажаємо Вам та Вашій установі процвітання в ім’я процвітання України.

Вперед до ПЕРЕМОГИ!

З повагою

Директор Херсонської ЦБС Галина Нежинська».

Далі буде!

УІС

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа