«20 днів у Маріуполі» претендує на приз глядацьких симпатій конкурсу Cinema Eye Awards

20_DAYS_IN_MARIUPOL

Документальна стрічка про Маріуполь на початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, знята журналістом, відеографом Мстиславом Черновим, стала номінантом кіноконкурсу Cinema Eye Awards. Автор просить підтримати фільм і проголосувати за нього.

Про це Мстислав Чернов написав у Facebook.

«20 днів у Маріуполі» був номінований на приз глядацьких симпатій у престижному конкурсі Cinema Eye Awards. Це як «Євробачення». Тільки про документальне кіно. Будь ласка, виділіть 30 секунд, проголосуйте за посиланням нижче та поділіться з друзями. Нумо зробимо так, щоб світ побачив наш фільм та не забував про Україну», — йдеться в дописі.

Проголосувати можна за посиланням.

Мстислав Чернов — український воєнний кореспондент, документував бої в Іраку, Сирії, Афганістані, Нагорному Карабаху, Лівії, Україні. Вночі 24 лютого 2022 року — напередодні початку повномасштабного вторгнення рф — він приїхав до Маріуполя разом з фотографом Євгеном Малолєткою та продюсеркою Василісою Степаненко. Зйомки міста в російській облозі лягли в основу документального фільму «20 днів у Маріуполі».

Кінострічка здобула приз глядацьких симпатій на кінофестивалі Sundance у США, стала найкасовішим документальним фільмом в українському кінопрокаті. Її також висунули від України на премію «Оскар» в категорії «Найкращий міжнародний повнометражний фільм».

Джерело: mediaport

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа