Як “Грузинська мрія” руйнує мрію Грузії

Грузинська мрія

“Грузинська мрія” – керівна партія Грузії, яка вже протягом кількох років змінила свій курс євроінтеграції на все ближчі та тепліші стосунки з росією. 

Попри критику західних союзників, президентки Саломе Зурабішвілі та грузинського народу у парламенті ветують засудження дій рф, відмовляються накладати антиросійські санкції та уникають будь-яких дій, що могли б зупинити присутність росії на світовій політичній арені. Чим це загрожує країні – читайте в авторській колонці для Українського центру безпеки та співпраці.

“Ми не проводимо політику поступок перед росією. Наша політика –- це стратегічна політика терпіння. А головна мета – об’єднання країни та євроінтеграція, і для досягнення цих цілей важливі мир та економічний прогрес”, коментує дії партії прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі.

Вже у 2024 році в країні відбудуться парламентські та президентські вибори за новими правилами, які дозволять “Грузинській мрії” продовжувати визначати стратегічні дії країни ще на вісім років.

Зараз грузинська нація стоїть перед важливим вибором, який визначатиме її подальший шлях і майбутність у європейському контексті. 

Отримано з поштової розсилки УЦБС

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа