Ядерні забави Москви

losev

Ігор Лосєв

Минуло вже багато років після того, як РФ підписала Будапештський меморандум, за яким Україну позбавили ядерної зброї. За тим меморандумом РФ гарантувала, що вона не буде не тільки застосовувати засоби ядерного нападу проти України, а навіть погрожувати ними. Ба більш, РФ обіцяла відмовитися від агресії конвенційною зброєю проти нашої країни.

Цікаво, що Путін на перших етапах нападу на Україну звертав увагу на те, що відповідно до Будапештського меморандуму він воює з Україною неядерними засобами. Тоді Путін ще вірив, що він зможе подолати нас без атомної бомби. Тепер такої впевненості він не має. І тому раз по раз і сам Путін і його оточення. і навіть пересічні росіяни, відчуваючи що нічого не можуть зробити з Україною на полі бою, почали погрожувати застосовувати проти нас останній аргумент, що у них лишився ядерні сили.

У соціальних мережах такі погрози звучать постійно. Росіяни не знають чудового англійського прислів’я: «Нехай не кидає каміння той, хто сам живе у скляному будинку».

Російська влада виховала у своїх мас хибну впевненість у власній невразливості. Таким самим робом як вона виховала у мільйонів росіян хибну віру в «другу армію світу».

Десятки тисяч трупів цих «других у світі» солдатів догнивають в полях і лісах України. Насправді РФ є дуже вразливою. Вона не здатна захистити свої міста Брянськ, Курськ, Білгород і т.д. Її протиповітряна оборона постійно провалюється на цьому напрямку. Українські дрони долітають до Москви і далі. Але є ще один дуже небезпечний для РФ момент. Щойно Росія спробує вдарити ядерною зброєю по Україні, як законним об’єктом для української сторони стануть 39 ядерних електростанцій РФ. Це 39 потенційних Чорнобилів.

Коли українці ставлять так питання в соцмережах, навіть найагресивніші російські користувачі Інтернету заспокоюються і починають говорити про «дружбу» і «братерство».

Справді, АЕС, піддана ракетним ударам, перетворюється на щось схоже на «брудну» ядерну бомбу. Її вплив на мільйони квадратних кілометрів території є жахливим і має довготривалі негативні наслідки. Таким чином, для Москви спроби знищити Україну стануть спробами національного самогубства. А крім того, Захід буде змушений реагувати. Деякі російські політологи-емігранти розповідають про плани Пентагона і Великої Британії за такого розвитку подій. Захід збирається ракетами «Томагавк» знищити весь Чорноморський флот РФ, а потім усі російські війська на території України. Це страшно, але удар по 39 атомних станціях РФ за своїми наслідками буде набагато страшнішим.

Тож не треба РФ ставити під удар свій «скляний будиночок»…

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа