Виховання антипатріотів

«Дерево свободи потрібно час від часу

поливати кров’ю патріотів»

Патріотами не народжуються. Ними стають. І для цього потрібно докласти зусиль. Головне – мати бажання знати правду про свій народ та історію Батьківщини. Все це має бути невід’ємною частиною кожного, хто називає себе громадянином України.

Але свідомий мешканець держави матиме можливість вільно жити у своїй країні тільки тоді, коли його оберігатимуть люди, які обрали своєю професією служіння незалежній державі. Саме військовослужбовці є вагомою частиною еліти нашої нації. І в переддень свята Незалежності України відбувся черговий захід з перетворення захисників держави у меркантильних агентів влади.

У місті Харкові, в одній з дитячих бібліотек, 20 серпня за ініціативою керівництва Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, була проведена лекція з нагоди Дня Незалежності України. Майже годину курсантам доводили, що народ нашої Батьківщини ніколи не прагнув незалежності. «Казачєская вєрхушка всігда воспрінімала малорасійській народ как автономную часть Расійской Імперії, што обьєдєніла всєх славян». Нова альтернативна трактовка національно-визвольної війни.

Не менш цікаву думку співробітник бібліотеки, а за сумісництвом лектор, висловив з приводу битви під Крутами. Це виявилось «Поніманіє і прінятіє правільной пазіциі бальшевиіков». Ось таку історію нам нав’язують. Ось так руйнують віру у власну націю у майбутніх офіцерів Служби безпеки України. Адже, якщо Вас усі довкола називатимуть собакою, то скоро Ви загавкаєте.

Так тепер виглядає патріотичне виховання курсантів. Виходить, непотрібні владі патріоти. Бо ті, хто знає правду про минуле – не допустить нових катастроф державності у майбутньому.

Не можна більше мовчати, тому що забудемо, як розмовляти.

Дмитро Сінченко

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа