Україна переможе Росію: Даян Френсіс в Atlantic Council розповіла як

Даян Френсіс

Партнери України розуміють, що Росія програє війну. Українські збройні сили деморалізують росіян, розробляють ефективні технології, залучають партизанів на окупованих територіях і найголовніше – не втрачають стійкості. Водночас Київ очікує на допомогу від союзників та постачання сучасної зброї, пише редакторка канадського National Post, колумністка в Kyiv Post, старша науковиця, співробітниця Atlantic Council Даян Френсіс у своєму блозі.

“По суті, багато хто розуміє, що українці виграють війну і деморалізують росіян, вбиваючи по тисячі людей на день, розробляючи ефективні технології на фронті й залучаючи партизанів і “п’яту колону” спецпризначенців у Росії та Чорноморському регіоні. Усередині Росії й на окупованих територіях відбуваються отруєння, вбивства й атаки безпілотників. Крім того, сподіваюся, що до весни 2024 року Україна отримає від європейських країн військово-повітряні сили з десятками F16 для захисту свого неба і військ. Також європейські лідери заявляють, що не допустять жодних перешкод у фінансуванні України з боку лідера Угорщини Віктора Орбана, який заявив, що цього року накладе вето на запланований військовий пакет Києву в розмірі 50 млрд євро”, – пише Даян Френсіс.

Різко активізуватись в допомозі України європейців змусило усвідомлення, що Росія не припинить вбивати українців. Численні масовані атаки Кремля по українських містах і селах доводять – геноцид не закінчиться.

europe2023Європейські внески у відсотках від свого ВВП у 2023 році випереджають внески США

“Путін відзначив Новий рік в Україні найбільшою з 2022 року повітряною атакою й запустив ракети та іранські безпілотники на цивільні обʼєкти, щоб залякати й деморалізувати українців і Захід. Але у відповідь отримав лише іще більший опір і рішучість”, – пише Даян Френсіс.

Після новорічних атак Росії Україна скликала засідання Ради Україна-НАТО. Союзники погодилися надати Україні “мільярди євро” для зміцнення протиповітряної оборони, додає журналістка.

“Зрештою, мало хто вірить, що російський геноцид українців закінчиться. Це усвідомлення, а також стурбованість Америки війнами в інших країнах переконали європейців різко активізуватися. Вони – наступні в списку ударів Путіна, і вірити в те, що Україна коли-небудь погодиться на припинення вогню або що Росія відмовиться від своєї мети завоювати Україну – явна фантазія. Будь-яке припинення бойових дій просто дозволить Путіну перегрупуватися для нового вторгнення в Україну в майбутньому”, – каже Даян Френсіс.

Повний текст колонки читайте за посиланням

Переклад СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа