Шкідливі переговори

Ігор Лосєв

Вже кілька років у світових ЗМІ існує нав’язлива мова про припинення війни, котру Росія веде проти України, шляхом переговорів. Деякі сумнівні діячі на Заході кажуть, що бойові дії мають бути припинені на тих землях, де вони зараз відбуваються, і сторони мають сісти за стіл переговорів. Це те, чого якраз хоче Путін. Адже агресивна Росія окуповує нині 23% території України, її влаштовує, що мирні переговори можуть тривати 1 рік, 2 роки, 5, 10 і т.д. За цей час РФ зможе перетравити українські території, зможе там знищити все українське і закрити питання про повернення загарбаного.

Кажуть, що таку думку поділяє і кандидат у президенти США Дональд Трамп, який у разі відмови України від таких переговорів, що для неї дорівнюють поразці, погрожує припиненням військової допомоги українській стороні. Це план порятунку Путіна від можливої геополітичної поразки, що на теренах України стає для нього дедалі більш вірогідною.

Для нас будь-які перемовини з РФ до вигнання з нашої землі всіх російських окупантів є перемовинами про нашу українську капітуляцію. Путіну дуже потрібен тайм-аут, адже він в Україні вже втратив 530 тисяч своїх солдатів і офіцерів і не завоював ніяких воєнних перспектив, його армія в Україні загрузла. Тому диктатору в Кремлі потрібен час на підготовку і переозброєння нової армії, котру він зможе кинути проти українських бійців.

Поки що для Росії в Україні все йде за передбаченнями знаного світового політичного аналітика Збігнева Бжезінского:

«Якщо росіяни будуть настільки дурні, що спробують відновити свою імперію, вони наразяться на такі конфлікти, що Чечня і Афганістан здадуться їм пікніком… Ми знищили Радянський Союз, знищимо й Росію. Шансів у вас немає ніяких. Росія – це взагалі зайва країна. Росія – переможена держава. Вона програла титанічну боротьбу».

І саме в цей момент на обрії з’являється Дональд Трамп щоб врятувати Путіна і Росію…

Якби він поставив питання так, що окупанти мають покинути всю територію України, а після цього мають розпочатися переговори, це було б справедливо. А Трамп ставить на одну дошку агресора і жертву агресії, того, хто окуповує чужі землі і того, хто бореться за визволення рідної землі від окупанта. Насправді, пропозиції Трампа, то є величезна допомога Путіну, котрий отримав потужного союзника.

Нашому суспільству в Україні доведеться замислитися, наскільки ефективно воно протягом 30 років Незалежності формувало собі владу, щоб незалежність була не лише гаслом, а реальністю.

За правильної національної політики за ці роки Україна могла стати могутньою мілітарною державою, котра б не боялась припинення військової допомоги з боку одного із своїх численних союзників.

Але згадаймо, кого вибирав наш електорат. І куди потім його обранці нас вели… Як справедливо зазначив Джордж Орвел: «Люди, які голосували за невдах, злодіїв, зрадників та шахраїв, не є їхніми жертвами. Вони є співучасниками».

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа