«Розлюднення» нелюда?

Ігор Лосєв

Нещодавно наша Національна рада з телебачення і радіомовлення почала виступати проти «розлюднення» російських агресорів, яких наші журналісти цілком справедливо, на мій погляд, називають «свинособаками», «орками», «потворами» і т.д. А як ще називати цю дику варварську орду, котра за гроші і під впливом відверто нацистської пропаганди іде в Україну вбивати українців?

Проте наша Нацрада, некритично сприйнявши сумнівні винаходи західної псевдоліберальної думки щодо так званої мови ненависті, вимагає запровадити в Україні щось протилежне. Напевно, мову любові до вбивць і ґвалтівників? В їхньому вузькому світі західні ліберали можуть таке вигадувати. Але в Україні справжня війна, де по-справжньому вбивають.

Як правильно стверджували німецькі бородані Карл і Фрідріх, практика то є критерій істини. Практика від багатьох вигадок псевдолібералів не залишає каменя на камені. Щоправда, нещодавно зустрів повідомлення, що нібито Нацрада відмовилася від своїх дивних рекомендацій.

Під час геноцидної війни, котру Росія веде проти України, мова ненависті до тих, хто нищить нашу націю, є оптимальною і єдино можливою.

Старі люди на Київщині, що пережили німецьку окупацію в 1941-1943 рр., кажуть що німецькі нацисти поводилися краще, ніж російські нацисти нині.

Справді, німецькі нацисти не опускалися до кастрації військовополонених, до вбивства чи зґвалтування дітей, до масового знищення житлових кварталів.

Росіяни прийшли в Україну саме вбивати і не мають в цьому ніяких обмежень. Жителька селища Буча розповіла, що її чоловіка-інваліда російські солдати вивели з двору на вулицю, поставили на коліна і вистрелили в потилицю. А російський солдат з міста Пскова на прізвище Бичков в Україні зґвалтував немовля, зафільмував це страшне дійство на телефон і поширював ці «картинки» поміж своїх друзів. То як хтось може цього звіра, цю мерзенну російську тварину «олюднити»? Адже він давно втратив людську подобу…

Таки мав підстави російський письменник Лев Толстой сказати: «Нехай вас не вводить в оману зовнішня подібність росіян до людей». Той таки Бичков подібний до людини, але людиною не є…

Борцем проти «розлюднення» кацапів серед відомих нам осіб є Олексій Арестович, який під час важкої війни, коли Україна та її військо, захлинаючись кров’ю, докладали всіх зусиль до збереження нації і держави, втік за кордон, де перебуває, поширюючи антиукраїнські ідеї, виступаючи разом із московською пропагандисткою Латиніною, котру чимало українців називають «консервою ФСБ»…

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа