росія повстала

Вибори путіна на частині території рф зірвані

Молодший сержант 5 окремої Київської штурмової бригади ЗСУ Юрій Сиротюк прокоментував для ресурсів ABNcorrespondence ситуацію зі збройним повстанням добровольчих підрозділів російських громадян на території росії. Наразі сайт піддається агресивній хакерській атаці, тому читайте найоперативнішу і найповнішу ситуацію щодо подій в росії на сторінках АБН в соціальних мережах (посилання нижче).

«У ніч на 12 березня 2024 року добровольчі підрозділи російських громадян, що борються проти путінського режиму, зокрема «Сибірський батальйон», «Легіон Свобода Росії», «Російський добровольчий корпус» розпочали збройну боротьбу проти диктаторського путінського режиму на території Курської та Білгородської областей. Бої йдуть в багатьох населених пунктах. Наразі повстанці вже звільнили від путінського режиму селище міського типу Тьоткіно на Курщині.
Українські збройні сили не беруть участі в боях на території росії та вважають це внутрішньою справою російських громадян, водночас Україна має домогтися створення демілітаризованої зони на території росії вздовж всього кордону з Україною. Ця зона глибиною як мінімум 40 кілометрів на території росії має убезпечити Україну від постійних терористичних обстрілів артилерії, ракет та скупчення військ. Саме тому ЗСУ наявними засобами знищують військову інфраструктуру та завдають ударів по законним цілям на території рф.
З інформації, яка надходить від російських громадян, які беруть участь в русі спротиву, вони не зацікавленні у створенні нових державних утворень, або невизнаних республік. Не йдеться ні про створення БНР, ні Курської народної республіки. Йдеться про створення області, вільної від режиму путіна, де самі громадяни зможуть зробити свій цивілізаційний вибір. 
Відкриті бої проти путінського режиму в західних областях росії є стимулом для боротьби поневолених росією народів за свою свободу. До цього путіну вдавалося поодинці знищувати опір російським окупантам на території Башкортостану, Якутії, Інгушетії. Нині є нагода проявити солідарність і разом вдарити по окупантах. Тим паче, що путінський режим максимально ослаблений важкими втратами на території України, змушений перекидати туди усе більше особового складу, оголяючи тили. 
За тиждень до клоунади під назвою “вибори путіна” уже зрозуміло, що жодної легітимності виборів, як і фізичної можливості їх провести, не існує».  – Юрій Сиротюк

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа