Росія планує воювати до 2026 року і захопити ще більше міст – BILD

rus-dead2Вбиті росіяни під час контрнаступу 2022 р.

Російський президент Путін не планує жодного перемирʼя з Україною. Кремль розраховує вести війну до 2026 року, а також захопити ще три українські міста, повідомив військовий аналітик видання BILD Юліан Рьопке, цитуючи джерела в розвідці.

Росія розраховує, що Захід зменшуватиме підтримку України. Крім того, Путін хоче імітувати мирні перемовини, аби ввести світову спільноту в оману щодо “мирних намірів” Москви. Насправді ж РФ не планує жодного перемир’я і розробляє новий  середньостроковий план війни в Україні.

План передбачає повне захоплення Донецької та Луганської областей до кінця 2024 року, а також вихід на річку Оскіл у Харківській області. Згодом, до кінця 2026 року, Путін розраховує просунутися далі на захід до Дніпра, захопивши значну частину Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей, зокрема міста Харків, Дніпро та Запоріжжя.

akpan

“Всі східні території на лівому березі Дніпра мають бути завойовані протягом 36 місяців”, – повідомило джерело в розвідці. “Тоді річка стане новим фронтом”. На Херсонському напрямку росіяни планують утримувати оборону вздовж Дніпра, не наступаючи на правий берег Херсона чи Одеси.

Російська влада готова втрачати в Україні до 100 000 солдатів щороку, стверджують у розвідці.

deadwagnerВбиті ваґнерівці, фото публіковане Пріґожиним

Росія не відмовляється від своєї цілі знищити Україну як державу, і готується до тривалої війни. Для цього Кремль може запустити тотальну мобілізацію після проведення президентських виборів у березні 2024 року, у листопаді заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов.

Джерело

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа