Рашисти дістали “привіт” від світу

рамштайн3

Багатьом країнам світу є що написати в якості “привітання” армії рф на 155-міліметрових снарядах та ракетах, перед тим як відправити їх в Україну, аби наші артилеристи здійснили їх якісну адресну доставку. І результати учорашнього “Рамштайн-3” свідчать, що “вітання” вже пишуться, пакуються і скоро надійдуть до наших Збройних Сил. Разом із засобами їхнього використання.
Артилерія, зокрема 155-мм гармати з б/к, ракетні системи HIMARS та Harpoons, вертольоти, тисячі радіостанцій і оптичних пристроїв найближчим часом з’являться в Україні і допоможуть відправляти в загальновідомому напрямку ще більше ординців та даватимуть змогу звільняти наші села та міста.
А фраза “… і ще дещо”, яку в своєму твіті використав міністр оборони Олексій Резніков, коли підсумовував результати засідання Контактної групи, надихає оптимізмом і надією на те, що “невидима частина айсбергу” також буде вагомою і корисною.
Вчора на засіданні до коаліції країн, що забезпечують підтримку України, приєдналися Еквадор і наші близькі сусіди: Грузія і Молдова. Якщо раптом хтось захоче сказати, що це не найбагатші чи найпотужніші держави, нехай згадає, яку важливу роль відіграють вони в регіоні, і який політичний вплив може мати їхня участь в антиординському “клубі”.
Після війни, що зараз триває в Україні, світ ніколи вже не буде таким, як раніше. І саме зараз держави визначають свій бік і майбутній напрямок розвитку: у бік цивілізації і демократії чи назад до середньовічної тиранії. Нам приємно бачити, що постійно зростає кількість тих, хто обирає свободу і демократію та стає пліч-о-пліч із нами в боротьбі зі злом. Зокрема, тому що це означає посилення підтримки і збільшення вкрай потрібного озброєння, що прискорить нашу перемогу.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа