Опитування: прихильність громадян до незалежності своєї держави збереглася й посилилася.

Фото: liveinternet.ru

Відповідно до даних КМІС, в день 20-ї річниці референдуму про незалежність, близько  70% – вважають, що Україна і Росія повинні бути незалежними державами, “з відкритими кордонами, без віз і митниць”.  При цьому частка тих, хто вважає, що Україна і Росія повинні об’єднатися в єдину державу в західному регіоні складає 3%, в центральному – 13%, у південному – 23%, і 25% – в східному.

Також  КМІС зазначає, що оскільки участь у голосуванні на референдумі взяли 84,2% тих мешканців України, хто мав тоді право голосу, підтримку державної незалежності в ході референдуму фактично надали 76% її дорослого населення.

Нагадаємо, що двадцять років тому, 1 грудня 1991 року, на загальноукраїнському референдумі 90,3% громадян, які взяли участь у голосуванні, підтримали рішення Верховної Ради про проголошення державної незалежності України.

Опитування проводилося протягом 4-15 листопада. Методом інтерв’ю опитано 2037 респондентів, які мешкають в усіх регіонах України за статистичною вибіркою, репрезентативною для населення України, старшого за 18 років.

За матеріалами Кореспондент.нет, КМІС

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа