Олімпійська війна

1558383

Міжнародний олімпійський комітет відібрав у кремлівського нелюда золотий орден.

То найвища нагорода Олімпійського руху, що нею нагороджують за вагомий внесок у головні змагання планети. І до бабці не треба ходити, що найперший москвинський злочинець-ліліпут зробив цей «вагомий внесок». Чого вартує його багатолітнє тримання на короткому фінансовому повідку головних олімпійських пройдисвітів, які настільки звикли до хабарів, що ладні маму рідну за них зрадити. Вони закрили очі на доведений факт масового злочину москалів на державному рівні щодо вживання спортсменами заборонених медичних препаратів. Тепер допустили білорусів і москалів до Ігор-2024.

Олімпіада 2014 року, що відбувалася в Сочі, перетворилася на змагання атлетів світу із спортивними наркоманами Московії. Тоді було доведено про існування чисельних лабораторій, які працювали на «накачування» кацапських репрезентантів допінгом задля здобуття результатів. Надто вже москалі прагнули довести свою вищість перед світом на домашніх зимових Іграх. Зрештою, їм це вдалося. Але не на змагальних аренах чи трасах, а, як завжди, у фальші, брехні, несправедливості. У кацапів, через наркотики, було відібрано 11 нагород.

Обурення світової спільноти приглушили нечисельними позбавленнями олімпійських «чемпіонів» з Московії «здобутих» ними нагород. Очевидно, треба було відібрати у всіх. Там чесних нема. Та найвагомішим важелем впливу терористичної федерації на МОК був, та й залишається, фінансовий. Чисельність хабарів і ганебні заяви олімпійських достойників після них вражали. Дійшло до того, що головний «олімпієць», очільник МОК Томас Бах, дістав прізвисько Пуделя Путіна.

Цей німець обіймає посаду з літа 2013 року. Майже стільки часу він перебуває й на кремлівській розтяжці, балансує між систематичним обуренням світової спільноти й схилянням до злочинних дій з боку московських давачів багатомільйонних хабарів. Останній яскравий приклад – допуск до участі на цьогорічній Олімпіаді, яка відбуватиметься в Парижі, репрезентантів Московії та Білорусі. Хай їхнє число буде вельми малим, хай виступатимуть під нейтральними кольорами-прапорами, але вони там будуть. Принаймні, сьогодні це факт.

Тут треба пригадати деякі постулати Олімпійської хартії, як то поєднання спорту із культурою, повага до загальних основних етичних принципів, сприяння створення мирного суспільства, що піклується про збереження людської гідності, кожна людина повинна мати право займатися спортом без будь-якої дискримінації тощо.

То ж яку культуру нестимуть у Франції москалі і білоруси? Вбивати, катувати, ґвалтувати, руйнувати, красти?.. Де ця їхні повага до етичних принципів, людської гідності? Чи переконаний той МОК, що нині кожний український атлет може вільно займатися спортом? Багатьох українських спортсменів вбила Московія. Їх позбавили не те, щоб участі в Олімпіаді, а й життя.

Міжнародна спільнота обурена. І вельми. Видко, звідси й рішення відібрати у москвинського кривавого карлика орден. Очевидно, ці пройдисвіти з МОК мали за мету відмежувати тирана від його спортсменів. Бо, в умовах цього ганебного допуску ще йдеться про засудження допущеними до Ігор учасниками війни в Україні, про їхню неналежність до армійських спортивних організацій та об’єднань і так далі, і таке інше. Та скільки б умов не було висунуто, вони не затьмарять найганебнішого – дозволити змагати із цивілізованим світом.

На болотах дозвіл брати участь в Олімпіаді-2024 із чисельними засторогами сприйняли за приниження. Як тільки не вили москалі, що лише не заявляли. Домінував заклик відмовитися від участі взагалі. Наразі достеменно не знати, може й справді німець Бах і його кремлівський спонсор побили горщики. Чи то в такий спосіб москалі вирішили відвести удар од свого головного «олімпійського» агента.

Так званий віце-премєр терористичної федерації Дмитро Чернишенко мало яйце не знесе від гніву за позбавлення головної кремлівської гниди золотого ордена. Цей бовдур навіть зажадав од Баха пояснень. А що той має пояснити? Вчинили так, нібито, за зловживання москалями допінгом. Але тут знову сором і ганьба для МОК. Бо, очевидними є злочини Путіна супроти людства, він беззаперечний найкривавіший терорист сучасності, але спортсмени-наркомани для «бахнутого» МОК – важчий злочин. Себто, допінг – то не «якийсь» там геноцид цілого народу в центрі Європи, у ХХІ столітті… Цікавий факт, що Путіна могли позбавити олімпійської нагороди раніше, з 2014-го і до початку широкомасштабного вторгнення в Україну. Та вчинили так лише тепер, коли повномасштабна війна триває майже два роки.

Як і кожен москаль, цей Чернишенко бреше, як дихає. Згідно його заяви, всіх москалів-спортсменів, які зловживали допінгом, виправдано у судах. Це відверта омана.

«Вони забрали золотий Олімпійський орден у нашого президента, це треба взагалі додуматися, через те, що нібито звинувачення Росії в допінговому скандалі. Але Росія виграла у міжнародних судах усі позови щодо претензій нашим олімпійським медалістам. Чомусь про це ніхто не говорить, чомусь орден не повернули. Тому мені дуже цікаво було б зустрітися з Томасом Бахом і йому особисто це питання в вічі поставити. Мені цікаво, що б він відповів», – просторікує кацап. А ще він переконаний, що європейцям та американцям буде соромно дивитись в очі москалям після закінчення війни в Україні. Ось такої! Либонь, за вбитих і скалічених українців. Огидні істоти, що їм не має бути місця у цивілізованому світі.

Тим часом, Пудель Путіна подав голос. Очільник МОК засудив намір московитів організувати так звані всесвітні ігри дружби, що їх ворог запланував на вересень 2024 року. Вони, нібито, мають замінити вигнанцям Олімпіаду. Заявляють про 27 видів спорту, 10 тисяч спортсменів із 137 країн. Усе в ліпших традиція москальських побрехеньок і зверхності. Бах заявив: «Російський уряд звинувачує нас у недотриманні політичного нейтралітету. Водночас, цей же уряд намагається організувати цілковито політизований спортивний захід».

Якщо антагонізм між Кремлем і МОК все ж справжній, то нас очікують не менш затяті баталії, ніж на Олімпійських стартах. Локальні конфлікти, які згодом зумовлять глобальну війну, вже розгоряються. Стало відомо про черговий підкуп москалями достойників од світового спорту. Їхній олімпійський чемпіон із біатлону Олександр Тихонов небезпідставно підозрюється у хабарі колишньому президенту Міжнародного союзу біатлоністів Андресу Бессебергу, знаному пройдисвіту, що очолював IBU з 2009 по 2018 рік і всіляко сприяв кацапам. Нині його судять у Норвегії. З-поміж чисельних свідчень про злочини, чимало стосуються Московії. Цей Тихонов був віце-президентом головної контори стріляючих лижників і систематично «підгодовував» Бессеберга різноманітними дорогими подарунками, коштовностями, годинниками тощо. Так само перепадало від Тихонова й колишній генеральній секретарці IBU Ніколь Реш, яку він нині називає фашисткою через її ненависть до так званої Росії. Та й назагал цей пройдисвіт назвав норвежців «найбільш профашистською нацією». Всі ці істеричні заяви лише утверджують думку про злочини Тихонова. Цей персонаж, років двадцять тому, був визнаний винним в організації замаху на тодішнього губернатора Кемеровської області Омана Тулєєва. Переховувався в Австрії, 2007-го повернувся, щоб постати перед судом. Очевидно, мав гарантії згори. Бо коли суд оголосив вирок про три роки буцегарні, Тихонова відразу звільнили по амністії до 55-тої річниці перемоги над фашистською Німеччиною. Додати нічого…

І такими москвинськими пройдисвітами нашпиговані нині ледве не всі міжнародні спортивні організації. Шила в мішку не втаїш. Дедалі частіше всі ці путінські метастази на кшталт Тихонова стануть вилазити на поверхню.

Війна триває. І в спорті також…

Григорій Жибак

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа