Новини з боліт

 

Так зване міністерство юстиції Московщини вирішило вчергове продемонструвати свій безмежний цинізм і тупість, не знайшовши для цього нічого оригінальнішого, ніж внести ОУН до переліку нацистських організацій.

У Російській Федерації вирішили криміналізувати гасло «Слава Україні!». Також під заборону потрапили символіка Організації Українських Націоналістів і Української Повстанської Армії (в останньої символіка як така взагалі відсутня).

Тепер «під офіційною забороною» на болотах «затверджена емблема» ОУН «у вигляді стилізованого золотого тризуба, середній елемент якого виконаний у формі гострого меча», і «організаційна емблема» – «чорний рівносторонній трикутник підставкою вгору» (?!). Не додумалися хіба ще визнати «нацистським» гасло ОУН «Свобода народам! Свобода людині!»

А як щодо заборони символіки «власовців», так званої «Русской Освободітєльной Арміі» – триколора та «крестового андрєєвского знамені»?

В бездумній Державній думі ерефії в першому читанні прийняли законопроект, який прирівнює символіку ОУН до нацистської ще в травні 2014 року і ось тепер, 18 січня, «юридично оформили» це рішення.

А напередодні, 17 січня, маніякальний карлик Мєдвєдєв виголосив безпосередньо і відверто ну вже ж «зовсім не нацистську» позицію московітів щодо України:

«Існування України смертельно небезпечне для українців. І я маю на увазі не лише нинішню державу, бандерівський політичний режим. Я говорю про будь-яку, абсолютно будь-яку Україну. Наявність самостійної держави на історичних російських територіях тепер буде постійним приводом відновлення військових дій», – написав він у телеграмі.

Медвєдєв прямо заявив, що, хоч яким би було керівництво України, ймовірність нової агресії буде зберігатися невизначено довго – «практично завжди».

Заступник голови Ради Безпеки РФ запевнив, що привід для нападу на Україну вони знайдуть завжди, і через 10, і через 50 років.

І оця позиція, це не прикрита жодними фіговими листочками істина. Це відповідь усім наївним та обдуреним, які сподіваються на якесь перемир’я, які дійсно вірять, що москалі десь зупиняться, якщо їх не зупинити, які шукають «причин» нападу. Існування незалежної України – ось причина для ненаситного агресора. Як у байці Крилова про вовка і ягня. На початку байки вовк якось ще намагався звинувачувати ягня, потім оправдати свою агресію, а потім відверто заявив: «Ти винен тим, що хочу я поїсти». Але в Крилова є ще одна байка про вовка, яка розпочинається такими словами: «Вовк, думаючи потрапити у вівчарню, потрапив в псарню»… Рекомендую. Повчально.

Віктор Рог

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа