Нас єднає ідея державності

Вступаючи в новий – 2012 рік, стаємо перед новими викликами. Що принесе цей рік українській нації, які перспективи постають перед нами, які загрози мусимо подолати, які завдання спільно маємо виконати? Ці питання хвилюють і збурюють українське суспільство, пошук відповідей на них мобілізує і організовує нас.

Держава – Державність – ці поняття мають об’єднати всіх українців в Україні та за її межами, всіх громадян України. Українська держава, це не лише спільне добро і спільна перспектива всіх громадян, але і спільна відповідальність за її долю. Треба докласти спільних зусиль до скріплення та захисту української держави, до наповнення її національним змістом, встановлення народовладдя та відновлення соціальної справедливості. В цьому процесі всі можуть і повинні докласти зусиль. ОУН гуртує тих, які хочуть стреміти до цього і ми готові до розмови з усіма, які, хоч і маючи різне бачення політичного устрою, прагнуть до спільної з нами мети – забезпечення прав, свобод і всебічного розвитку українського народу. Ці зусилля мусимо проявити своєю участю у виборчій кампанії до обрання нового складу Верховної Ради України в жовтні. Ми повинні також приєднатися до процесу написання нової Конституції України, щоб у ній відобразити історичну тяглість української державності і волі суверенного українського народу.

Концепція Національної Революції, розроблена ідеологами ОУН, передбачає якісну і докорінну зміну постколоніального національного, геополітичного, соціального, морально-етичного стану в Україні. Йдеться насамперед про психологічну революцію широкого загалу. Духовна, моральна, революція думки – усвідомлення себе повноправним господарем на своїй, Богом даній, землі, усвідомлення відповідальності перед предками, сучасниками і нащадками за сучасний стан і прийдешню долю нації. Ми можемо радикально змінити сучасний стан на краще. Час настав, щоби ця революція замінила нинішню ситуацію в Україні і парламентські вибори в 2012 році – один із засобів це здійснити. Єдність та активність патріотичних сил, поруч з розвитком громадянського суспільства та місцевого самоврядування – одна з засадничих підстав успіху на грядущих виборах.
Вірити в свою правду, мобілізувати волю для її реалізації і організувати сили для її захисту – ось що сьогодні найголовніше.

Будуймо Український Cвіт. Безкомпромісово поборюючи те, що не допускає до побудови українського світу – поборюючи московський екпаніонізм – т. зв. «Русскій Мір» та інші шовіністичні намагання, творімо свою політичну концепцію, розвиваймо своє господарство на засадах економічного націоналізму, відроджуймо свою Церкву, розбудовуймо свою культуру – спільно творімо український світ.

ОУН готова до дальшої співпраці з Ієрархами Українських Церков для побудови морального та здорового суспільства, виховання молодої людини, яка матиме сильний характер і сповідуватиме християнські і національні цінності, плекатиме тисячолітні традиції.

ОУН вважає, що насамперед необхідно спрямувати зусилля для підтримки українських національних ініціатив в східних регіонах України – де відроджується патріотична громада, повстає український дух після тривалих років нищення тоталітарними режимами і всупереч зусиллям новітніх русифікаторів.
ОУН звертає увагу на порушення людських прав, домагаймося реформи судової системи, податкової та земельної реформ, виборчого законодавства, підтримки закордонного українства, реальної боротьби з корупцією, метастази якої пронизали всі ешелони та гілки нинішнього антинародного режиму.
Влада має або діяти для користі українського народу і дбати про побудову української держави, а не про власне непомірне збагачення, або має піти у відставку.

В зовнішній політиці ОУН використає всі можливості, щоб довести світові про ситуацію в Україні, яку не можна далі толерувати. Перед загрозою московського імперського реваншизму ОУН ініціює відродження Антиімперського Блоку на засадах спільного протистояння загрозі новітньому тоталітаризму та експансіонізму Кремля.
ОУН бачить перспективу України в Європі вільних націй, Україна має бути в співдружності зі своїми сусідами на засадах рівноправності та взаємовигідної співпраці і пошанування.
Сучасне державне керівництво переконливо показало, що не в силі забезпечити гідне європейське майбутнє українському народові, штовхаючи нашу державу в лабети московського тоталітаризму.
ОУН буде і надалі тісно працювати з українськими структурами поза Україною, в діаспорі українські громади плекають християнські та національні вартості, будують український світ, допомагають в побудові української держави, плекають українство та підтримують імідж України в нелегких обставинах, коли сама українська влада творить собі негативний образ.

Історична пам’ять дає нам спонуку і приклади як будувати і захищати державу, дає приклади, де історично були помилки, щоб ми не їх повторювали, і зразки перемог і здобутків, де маємо наслідувати.
З ініціативи ОУН постав громадський Світовий Ювілейний комітет для відзначення 70-річчя формування Української Повстанської Армії, 120-річчя з дня народження Блаженнішого Патріарха Йосифа Сліпого, 100-річчя з дня народження прем’єра Українського Державного Правління, Голови ОУН та Президента АБН Ярослава Стецька, 65-річчя акції “Вісла” та інших ювілейних дат. Поширення праці громадського комітету стосується й підготовки до річниці Голодомору в 2013 році.
Відродження історичної пам’яті та протидія фальсифікації нашого минулого – одне з найважливіших завдань не лише ОУН, але й всіх українських науковців, освітян та митців.

Пріоритетом для ОУН є праця серед молоді. Підтримка патріотичних молодіжних організацій, робота в студентському середовищі, відродження всеукраїнського педагогічного товариства, робота в школах мають бути скеровані на виховання юнацтва в християнському і національному дусі, вихованні волі та характеру молодої людини, прищеплення високих морально-етичних цінностей та почуття патріотизму.

Нас єднає ідея державності. Яким буде наше національне майбутнє залежить від нас. Лише власною силою і спільними зусиллями можемо забезпечити процвітання Держави і гідну національну перспективу.

Провід
Організації Українських Націоналістів
(бандерівців)
січень 2012

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа