Московщина і ІДІЛ кровні родичі. Творець і творіння зла. ч.2

Враховуючи те, що московська імперія-терорист і ІДІЛ є кровними родичами, можна змоделювати лише кілька правдоподібних версій спільного проведення теракту. Аналізуючи відео доступне у відкритому доступі можна стверджувати, що у кровавій акції брали участь дві групи. Основна – спецназ ГРУ або вишколені  на базах ГРУ бойовики (що малоймовірно): високі, спортивні, професійні. На другому плані «бойовики» ІДІЛ з двома автоматами та ножем.

Зрозуміло, що інформаційний, організаційний, оперативний супровід здійснювали московитські спецслужби. Робота двійками, як засвідчують відео, характерна для елітного спецназу, як і прицільна стрільба «з бедра», блокування виходів із глядачевого залу, використання спецзасобів для підпалу будинку. Коктейлями молотова або каністрами з бензином такої потужної пожежі не організуєш. А арештовані таджикські «псевдобойовики» швидше всього лише цапи-відбувайли. Їхнім завданням було за мізерні 500 000 рублів засвітитися на місці теракту. Ця версія найбільш вірогідна, оскільки обом групам терористів: рашистським спецпризначенцям чи, можливо, іділівським ГРУ бойовикам та таджикським імітаторам-терористам вдалося успішно зникнути.

На користь викладеної версії свідчить також відсутність протидії терористичному акту правоохоронними органами. В приміщенні  Крокусу знаходиться відділення міліції та до зубів озброєна охорона. Куди вони поділися в час розстрілу людей, блокування глядачевої зали, підпалу приміщення. Майже навпроти торгового центру розташована база московитського кількатисячного загону омону, який прибув в «гості» до терористів, які на той час вже встигли випаруватися, майже через годину та емітував чудернацький штурм невідомо кого. Поряд з омоном розташована обласна адміністрація та обласний суд своєю охороною із спецпризначенцівю В трьох кілометрах від  Крокусу розташована також база росгвардії. У поліційного відділення, охорони, омону та росгвардії, охороні  обласної адміністрації та суду були всі можливості принаймі зупинити теракт, не дати розростися до фатальних масштабів.

Інша. маловірогідна версія: бойовики ІДІЛ не були поставлені до відома про участь в теракті грушних спецпризначенців та були використані в темну. Все інше як у першій версії.

Чому ж тоді сумніватися щодо інформації спецслужб США та  окремих країн західної Европи про те, що теракт у Крокусі справа рук ІДІЛ? Можливі два варіанти. Або ФСБ та ГРУ провели успішну спецоперацію дезінформації, в т. ч. через подвійних агентів в ІДІЛ. Або це бажання не ескалувати міжнародну ситуацію та уникнути присвоєння рф «почесного звання» держави-терориста.

Вигодоотримувачами теракту в підмосков’ї стала також ісламська держава. Про ІДІЛ після розгрому в Сирії та Іраку військами США та багаторічного забуття, знову заговорив увесь світ. Цікаво, з якого чуда ісламісти атакували московщину, а не США чи країни члени НАТО – винуватців їхнього розгрому. Адже США, вщент розгромивши ІДІЛ спочатку на території Іраку і Сирії, а з часом рознесла загони «Вілаят Хорасан» в Афганістані. В результаті їхня чисельність скоротилася з кількох тисяч до близько восьми сотень бойовиків. Версія щодо терористичного нападу на московщину через те що кремль тісно контактує з Талібаном, а «Хорасан» ворогує з талібами, з якими у іділівців жорсткий ідеологічний та воєнний конфлікт, не витримує жодної критики. Таким чином, ІДІЛ знову повернулася в порядок денний як значна терористична загроза для світу. Це сприятиме мобілізації нової хвилі терористів в ряди ісламської держави.

Для рашистських спецслужб організовувати теракти проти власних громадян задля консолідації гомобидла, стало звичною і буденною справою. 21 рік тому, 4–16 вересня 1999 року, відбулася серія терористичних актів у російських містах Буйнакськ, Москва та Волгодонськ. Внаслідок терактів загинуло 307 осіб, понад 1700 отримали поранення різного ступеня важкості або постраждали в тій чи іншій мірі. В усьому звинуватили «чеченських терористів», хоча доказів щодо цього не було жодних. І гомонесапієнс з задоволенням запалали ненавистю до «чеченських терористів» та підтримали геноцид проти чеченців.

Правла, виконавці з фсб «прокололися» в Рязані. Там за закладкою вибухівки під житловий будинок місцеві жителі застукали співробітників спецслужби. Артем Круглов, найавторитетніший дослідник становлення «путінізму», детально дослідив рязанський прокол феесбешних терористів в статті «Рязанський цукор» у 2016 році. Висновок: на «навчання ФСБ» із закладкою цукру, як нас запевняв сам пуйло та тодішній голова фсб  патрушев, це зовсім не було схоже.

Круглову вдалося переконливо довести, що вміст тих мішків у Рязані не був схожим на цукор. Очевидці стверджували, що в мішках вони бачили жовтувату суміш з якихось гранул, що нагадували «вермішель». Так виглядає тротил в сипучому вигляді. А газоаналізатор там же виявив ще й сліди  гексогену. Крім того, спецслужби Великої Британії та Франції по фото визначили, що детонатори на мішках були справжні.

Після Норд-осту спецслужби стверджували що «всі терористи» чеченці та чеченки, отруєні невідомим газом, загинули в приміщенні концертного залу. Однак через кілька днів один з них в інтерв’ю повідомив, що є агентом російських спецслужб і через кілька днів був ліквідований. Загинули та втратили здоров’я також значна частина глядачів-заручників. Лікарі, які прибули рятувати отруєних, звернулися до військових надати інформацію щодо застосованого газу, щоб підібрати антидод. Однак ескулапам служиві відмовили, посилаючись на особливу секретність формули газу.

 В Беслані, в якому заручниками стали школярі, російські танки розстрілювали школу прямою наводкою. Було відхилено посередництво на той час президента Чеченської Республіки Ічкерія, обраного після вбивства Джохара Дудаєва, яких автор цих рядків знав особисто. Відмовили намаганням мирного врегулювання нападу на школу, порятунку дітей відомій журналістці Ганні Політкоській. Згодом і Політковська, Масхадов, як і Дрохар Дудаєв були знищені московитськими спецслужбами.  Хто стояв за териристичним нападом на дітей? Світло проливає той факт, що два керівники загону, який захопив школу, за два місяці до нападу на дітей були звільнені з російського ув’язнення.

А скільки вбивств та отруєнь зздійснили терористи-спесліжбісти СССР та рф, розвиваючи традиції створеної лєніним у 1922 році лабораторії з розробки спецядів, яка в НКВД діяла під керівництвом Судоплатова та Мураховського, якого називали «доктор смерть». Вбивство великих українців: засновника та першого голови проводу ОУН Євгена Коновальця (1938), Голови проводу ОУН Степана Бандери, спроба отруєння кандата в президенти України Віктора Ющенка та сотень тисяч, мільйонів на їхніх кровавих руках.

З початку агресії рф в Україну 2014 року, повномасштабого вторгнення 2022 оголилася терористична сутність московської імперії, яка впродовж багатьох століть потопає в лабетах агресивного імперіалізму та шовінізму, сталінізму, нацизму, сконцентрованих в політиці безумця і садиста хутіна. Впродовж десяти років агресії в Україну московщина вчинила тисячі і тисячі терористичних атак, в результаті яких  загинули сотні тисяч цивільних громадян і військовиків.

Усі терористичні спецоперації чк-нквд-мгб-кгб-гру завжди мали багатоцільовий характер. Які цілі ставили перед собою московити, реалізуючи теракт у Крокусі.

По-перше — бездоказово звинуватити Україну в організації теракту в Крокусі,  виправдавши в такий спосіб війну, масове знищення українців, тортури, згвалтування, розстріли військовополонених та інші садистські дії, про які ми не згадуватимемо з етичних міркувань. Ввесь український народ оголошено «нацистами» і «терористами». Тому, на думку хутлєра та переважаючої більшості московитського «насєлєнія» українці повинні бути знищені. Все це диявольська московитська «калька» з т. зв. «чеченських терористів», звинувачених в ніби то підриві житлових будинків в москві та інших містах рассєї 1999-року, через що московитами масово знищувався ввесь чеченський народ. В такий спосіб виправдовується геноцид українського та чеченського народів.

 По-друге — «консолідувати» та «надихнути» бидломасу на рассєї для знищення українців та інших народів Європи і світу, зменшивши негатив від мобілізації на масове народовбивство. Саме для цього керівник православної секти, створеної Сталіним і МГБ СССР, генерал фсб гундяєв організував  «православноє» зборище для того, щоб перевдягнути геноцид, тероризм, агресію проти України в «священну» війну. І знову диявольська «калька» з часів Сталіна. Відомо ж бо, що історія повторюється як фарс. Якщо в часи другої світової оголошення «священної» війни хоч якось спрацювало, нацисти  ніби то були агресорами, то в наш час називати рашистське  людиновбивство «священним» —  святотатство.

По-третє — перевтілитися з світового організатора та чиника тероризму в жертву, щоб рядовий обиватель по всьому світу жалів злобного міжнародного терориста.  Однак подібні теракти русня систематично, щоденно, масово  здійснює в Україні. Запитання до Президента — чому наші марафоністи, домісти, радісти та іже з ними, які тотально контролюються опою,  не трублять по всьому світу про масовий рашистський тероризм, про геноцид українців?

По-четверте — забезпечити ерефії алібі, коли по всій Європі та за океаном російські спецпризначенці або вишколені ними іділівці, хамасівці, хезболівці, хусити розпочнуть масово вчиняти теракти для дестабілізації країн ЄС та НАТО. І хто посміє подувати, що все це організував Кремль – цетр прийняття рішень світового тероризму та розплідника страху. Адже москвини впали першою жертвою терористів.

 По-п’яте — переконати західних політиків що з «жертвою» тероризму хутіним  можна вести переговори і вірити домовленостям і завізованим папірцям. На жаль, вони інтеполюють свою ментальність, спосіб цивілізованого мислення та життя на московську імперію. Такий підхід може повернутися для них фатальною помилкою. Бо якщо імперці завоюють Україну, вони не повторять помилки сталіна, а винищать усіх, хто не визнаватиме себе москалем і рабом. Цих нещасних, що залишаться живими залишаться російська імперія мобілізує в свою армію та пожене завойовувати Європу тощо.

Тому перспектива невтішна. Очікуймо в найближчий час кроваві, організовані московськими спецслужбами, спроби терактів в країнах ЄС та НАТО задля їхньої дестабілізації  для підговки до масштабного вторнення ерефівських військ, але лише після перемоги над Україною. Бо без українських воїнів московитські танки не мають жодних перспектив.

Слід очікувати і самоорганізованих московитськими спецслужбами терактів на рассеї, для підсилення алібі щодо нападів на Європу. Адже жертва терористичних нападів не може бути їхнім організатором та виконавцем в інших країнах. Але логіка хутіна і  москвомаси не корелюється із цивілізованою. Вона діаметрально протилежна. Це логіка орди.  

Півстоліття тому Ярослав Стецько, заступник Степана Бандери, а з часом і Голова проводу ОУН, президент Антибільшовицького блоку народів стверджував: «І коли центром мілітарної потуги вільного світу є сьогодні Вашінґтон, столиця США, то центром ідейно-моральної сили поневолених народів є Київ, столиця України. Визволення України означає знищення московського-большевицької імперії, а тим самим і ліквідацію московської аґресії в Азії, на Близькому і Середньому Сході та Індійському океані». Він попереджав: «Москва поступається тільки перед силою і ніколи перед дипломатією».

«Сила головний аргумент проти Росії» Ярослава Стецька втілилося в міжнародну державну політику США епохи Рональда Рейґана – «Мир через силу». Так розпочиналося падіння модифікації московської імперії — СССР. Тому Ярослав Стецько та українські патріоти-націоналісти не втомлювалися повторювати: «Російська загроза є універсальна, тому до боротьби проти неї мусить стати весь світ!» На жаль, провідні світові лідери лише після повномасштабного вторгнення в Україну, долаючи страх перед ядерним монстром, вторгненням в Європу, світовою ядерною війною, починають це усвідомлювати. Головне не запізнитися. Від цього сьогодні залежить існування та доля цивілізованого світу.

Тарас Процев’ят

Народний депутат України 2-го скликання,

Кандидат історичних наук

Київ-Львів,

4 квітня 2024 року

Джерело: enigma.club

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа