Далі буде?: обхід росією санкційних обмежень

Обхід

Обхід росією санкційних обмежень – це понад 100 млрд доларів на війну в Україні. Саме така сума закладена на армію в російському бюджеті на 2024 рік. Ця сума для росії є рекордною з часу розпаду Совєцького союзу.

Попри санкції російська економіка стабілізується та демонструє готовність підтримувати ведення довготривалої війни в Україні.

Аналіз війни в Україні – це наша інформаційна зброя. Напередодні 2024 року аналітичний відділ Українського центру безпеки та співпраці дослідив показники рф з відкритих джерел з метою загальної оцінки можливостей проведення бойових дій в наступному році. 

Друга частина дослідження – оцінка економічних спроможностей рф.

Аналіз прибутків з експорту, зокрема викопного палива – яскравий показник того, що попри санкції російська економіка стабілізується та демонструє готовність вести довготривалу війну в Україні.

обхід2

Кремль перебудував та переорієнтував свою економічну систему під нові реалії. А також – збільшив витрати на війну в Україні. У 2024 році на силовий блок та війну в Україні росія планує витратити щонайменше 25,1 трильйона рублів (276 млрд $), або 68,5% запланованих видатків бюджету.

Читати повний матеріал УЦБС

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа