Аналітика УЦБС: За своєю жорстокістю росія перевершує ІДІЛ, який взяв на себе відповідальність за теракт у “Крокус Сіті Холл”

Терактом у підмосков’ї кремль хоче відвернути увагу від злочинів, скоєних росією в Україні

Взявши на себе відповідальність за скоєний 22 березня теракт у концертному залі підмосковного Красногорська, ІДІЛ все ж не змусив путіна відмовитися від спроби шукати у скоєному український слід. Тим самим господар кремля хоче відвернути увагу світу від злочинів, скоєних росією в Україні.

Навіть пішовши іншим треком – по сліду ІДІЛ – москві не вдасться опинитися з цією терористичною організацією по різні боки барикад.

По-перше тому, що активно співпрацює з цим рухом, а, по-друге, і це головне, – росія за числом злочинів в Україні і тим, як вони були скоєні, неспівмірна ІДІЛ і має зараз у світі статус терористичної організації № 1.

Провідні країни світу відразу відкинули кремлівську версію про причетність до теракту України, застерегаючи від відведення росії надмірної ролі жертви.

Адже, завчасно попереджений, кремль мав можливості запобігти теракту, якби свої людські і фінансові ресурси не спрямовував на війну в Україні, на переслідування опозиції.

Тож якщо терор має бути покараним, то в першу чергу цього покарання заслуговує той, хто його розв’язав – росія.

Читайте матеріал повністю на сайті УЦБС

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа