Українці Франції протестують проти російських провокаторів і дезинформаторів у Страсбурзі

ouf-ua

Об’єднання Українців Франції

Жан-Іву ЛЕ ДРІАНУ

Міністру у справах Європи та закордонних справ

37, Набережна Орсе

75007 ПАРИЖ

12 Жовтня 2020

Пане Міністре у справах Європи та закордонних справ,

Прошу отримати додану нижче копію листа, надісланого Об’єднанням Українців Франції, пану Президенту Парламентської Асамблеї Ради Європи та пані Генеральному секретарю Ради Європи.

Дякую, пане Міністре, за увагу, яку Ви приділите цьому листу,

Прийміть будь ласка, пане Міністре, вираз найвищої поваги, з якою ми до Вас ставимось.

З повагою,

Богдан Білогоцький

Президент Об’єднання Українців Франції

Об’єднання Українців Франції висловлює своє обурення і задається питанням щодо значення фотовиставки пана Валерія Мельникова в Раді Європи.

Виставка, присвячена балетному мистецтву, сама по собі не викликає осуду і не є несумісною з цінностями, що відстоює Рада Європи і які схвалені державами, що входять до цієї Ради, включаючи Російську Федерацію.

Однак, особистість експонента, пана Валерія Мельникова, більш ніж сумнівна вона обурлива. Пан Мельников є фотографом-кореспондентом російського ЗМІ «Росія сьогодні». З 2014 року пан Мельников неодноразово незаконно перетинав український кордон для того, щоб проникнути у зону бойових дій на Донбасі і працювати там на користь російської дезінформації. Ці перетини кордону є порушенням міжнародного та українського права.

Найбільш приголомшливою є заява заступника секретаря Ради Європи, пані Габріелли БАТТАНІ-ДРАГОНІ. Не згадуючи про незаконну діяльність пана Мельникова, вона заявляє, що культура об’єднує людство в усьому його різноманітті. Після чого, демонструючи неймовірну простодушність, уточнює, що ця виставка підтримується французькою редакцією інформаційного агентства «Спутнік». Невже пані БАТТАНІ-ДРАГОНІ не знає, що європейські служби, що займаються боротьбою з дезінформацією та публікацією фейкових новин, регулярно засуджують дії агентства «Спутнік»? У 2017 році президент МАКРОН заявив, що «Спутнік» і «РТ» поширюють пропаганду і брехню. В результаті чого, журналісти цих двох агенцій, більше не отримують акредитації в Єлисейському палаці.

З огляду на таку непослідовність, зовсім не дивно, що особи, які заслуговують предстати перед міжнародним судом, роз’їжджають по Шенгенській зоні і виливають свою пропаганду ненависті і презирство до Євросоюзу.

З подякою, пані Генеральний секретар Ради Європи, за увагу, яку Ви приділите цьому листу, із висловленням найвищої поваги, з якою ми до Вас ставимось. »

Богдан Білогоцький

Президент Об’єднання Українців Франції

Опубліковано Українці в світі.