Українці Америки оголосили найближчі політичні цілі

ucca-eaУкраїнська Національна Інформаційна Служба (УНІС), вашінгтонське бюро Українського Конґресового Комітету Америки (УККА), продовжує свою кампанію 2020 року — #SupportUkraine! — шляхом залучення всіх до серії інфографіки, з метою висвітлення питань, пов’язаних з Україною. Метою кампанії є пошук підтримки для негайних потреб України: допомога у безпеці; посилення санкцій проти Росії; стримування російської пропаганди та дезінформації; захист релігійних та прав людини на окупованих територіях України; і гуманітарної допомоги для майже 2 млн внутрішньо переміщених осіб.
Кампанія #SupportUkraine! [Підтримаймо Україну!] містить інформацію про відповідний законопроект у Конгресі та інфографіку, яку всі можуть розміщувати на своїх сторінках соціальних мереж (Facebook, Twitter, Instagram тощо).
Нижче наведені основні моменти з перших двох сегментів:

Sept.2020_Ukr

ЗАКОН ПРО ПІДТРИМКУ СВОБОДИ ВІРОСПОВІДАННЯ – S.3064/H.R.5408 – проголошує Росію як країну особливого занепокоєння з питань релігійної свободи. З метою визначення того, чи слід призначати Росію як країну особливого занепокоєння у питанні релігійної свободи відповідно до розділу 402 Міжнародного закону про свободу віросповідання 1998 року, Президент повинен взяти до уваги, що особливо серйозні порушення релігійної свободи на території України, окупованої Росією, яка здійснює контролю, або контролює з допомогою не державних збройних угрупувань, якими вона керує , протягом певного періоду часу, що є основою для визначення та позначення, і являється особливо серйозним порушенням релігійної свободи, у чому уряд Росії приймає участь або це дозволяє.

ЗАКОН ЗАХИСТУ АМЕРИКАНСЬКОЇ БЕЗПЕКИ ВІД КРЕМЛІВСЬКОЇ АГРЕСІЇ (DASKAA) – S.482 –
представлений сенаторами Ліндсі Греем (Р-СК), Бобом Менендес (Д-НД), Корі Ґарднер (Р-КО), Бен Кардін (Д-МД), і Джин Шагін (Д-НГ) є законопроєктом, який встановлює вимоги до звітності з питань, що стосуються російської економічної, воєнної і політичної діяльності, Законопроект накладає санкції та інші заходи проти Путінської Росії, аж поки вони не припинять втручання у виборчий процес США, припинять кібер-атаки на інфраструктуру США, вийдуть з України і припинясть створення хаосу в Сирії. Закон S.482 також стверджує, що США ніколи не визнає незаконної анексії Криму Російською Федерацією. Санкції та інші заходи, що містяться в цьому законопроекті, є прямим результатом подальшого бажання Путіна підірвати американську демократію.

УНІС закликає всіх звернутися до Ваших представників, із запитом про їхню підтримку утвердження Закону про Підтримку Релігійної Свободи в Україні та Закону Захисту Американської Безпеки від агресії Кремля.

Всі інфографіки розміщені на сторінках соціальних мереж УНІСу.

Опубліковано Українці в світі.