Українська забава у Кентшині

DSCF7037

У суботу 2 лютого в спортивному залі MOSiR відбулася українська танцювальна забава. Пригадаймо, що організування цього заходу має свою довгу традицію. У ньому взяли участь українці та поляки з усіх закутків регіону зокрема Ольштина, Гурова-Ілавецького, Бартошиць і Мронгова.

DSCF6997

,,На запрошення свого хлопця, я приїхала з-під Бартошиць . Я вперше на такому заході і хочу підкреслити що, сильно захоплена”, – сказала Патриція Марковська.

DSCF6999

,,Я в Польщі вперше. Приїхала відвідати свою подругу, яка працює в Кентшині. Забава мені подобається. Дуже гарна атмосфера, яка пригадує мені наші українські вечірки”, – сказала Світлана Савіцька з Кропивницького.

DSCF7004

,,Ми з дружиною тут вдруге і думаю, що не востаннє. Жива, ритмічна українська музика переплетена польськими піснями. Весело проводимо час ”, – підкреслив Гжегож Вінярський.

DSCF7092

На забаві були присутні також громадяни України , які працюють на місцевих підприємствах. ,,Відчуваємо гордість, що у цьому регіоні ми зустріли наших земляків, які проживаючи далеко від України, підтримують свою традицію, плекають рідну мову, проводять так гарні заходи ”, – ствердив Олексій Рудишин з Харкова.

Андрій Сидор

Опубліковано Українці в світі.