У Вашинґтоні відзвітували про конференцію з питань безпеки України

ucca-ea

3 та 4 березня 2021 року на платформі «Zoom» відбувся 12-й щорічнийДіалог США-Україна з питань безпеки, для обговорення «Підходу нової Адміністрації до найактуальніших питань безпеки України».

На дводенній онлайн-конференції, яка складалася з чотирьох панельних дискусій та двох основних сесій, досліджувалося, як команда новообраного Президента Байдена, з питань національної безпеки та зовнішньої політики, може мати справу з (і,сподіваємося допоможе) зусиллями України у спробі перешкодити військовим загрозам, загрозам політичної підривної діяльності, надмірного економічного-енергетичного тиску та різноманітних кампаній дезінформації.

March21_Ukr

Протягом двох днів до учасників звернулися троє членів Конґресу Сенатор Бен Кардін (Д-MD); Конгресмен Енді Левін (Д-MI) і Конгресмен Енді Гарріс (Р-MD) і всі вони підкреслили, що в Конґресі існує сильна двопартійна підтримка України, і що безпека України надалі має велике значення для Сполучених Штатів.

Одним з цікавих моментів форуму був коментар Білла Тейлора, колишнього посла США в Україні, який був модератором першого панелю на тему «Як нова Адміністрація має розуміти потреби з питань безпеки України». Під час своїх коментарів він зауважив, що спілкуючись з особами, відповідальними за Україну в Адміністрації Байдена, він підкреслив, що США не може самостійно прийняти рішення про інтеґрацію України в НАТО, але ніщо не заважає США надати Україні статус основного союзника поза НАТО (те, про що УККА наполягає протягом багатьох років).

Чотири організації, спів-організатори форуму Американська Рада Зовнішньої Політики, Центр Американсько-Українських Відносин, Український Конґресовий Комітет Америки та Українська Національна Інформаційна Служба щиро дякують усім виступаючим за проникливі зауваження, а також висловлюють подяку усім організаціям-спонсорам за їх постійну підтримку Фундації Будучність, Фонду сім’ї Юрків, Фундації «Спадщина» та кредитівці «Самопоміч» Нью-Йорк.

Всю конференцію можна переглянути на Facebook-YouTube сторінках УККА.

Опубліковано Українці в світі.