Світова Федерація Українських Жіночих Організацій вийшла з ініціятивою до ювілею Лесі Українки

sfuzho-header

У 2021 році виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки. Це знаковий ювілей, адже Леся Українка стала символом України, її нескореності, людської та національної гідності українського народу. 

Поєднавши літературний талант, духовну силу та титанічну працю, вона винесла українську літературу на високу хвилю модерного відродження, національної гідності та духовного самозбереження.

lesia

Словом – зброєю та активною громадською діяльністю Леся Українка привела цілі покоління українців до розуміння цінності свободи і національної свідомості.

 З нагоди відзначення 150-річного ювілею Лесі Українки, з метою донести значення літературної творчості та громадської діяльності Лесі Українки як української жінки зі світовим іменем до українських громад у країнах проживання,

 

Світова Федерація Українських Жіночих Організацій ЗАКЛИКАЄ

 складові організації, українські громадські, національні, культурні об’єднання та установи, освітньо-виховні заклади у 2021, ювілейному році, ВІДЗНАЧИТИ* 150-річчя Лесі Українки:

  • Різними за стилем та наповненням заходами: урочистими вшануваннями, художніми читаннями, дискусіями, поетичними вечорами, літературними, музичними  та мистецькими конкурсами, публікаціями та ін. 

  • Провести вшанування у школах, вищих навчальних закладах, громадських, культурно-мистецьких та просвітницьких організаціях.

  • Усі заходи проводити під гаслом “Леся Українка – символ нескореності та національної гідності”. 

  • Поширити інформацію про проведені заходи. 

  • Фото, відео подій, репортажі та статті про них поширити у соцмережах та засобах масової інформації, використовуючи гештеґи: 

#ЛесяУкраїнка150

#LesiaUkrainka150

 

Підсумком вшанування 150-річного ювілею Лесі Українки стане тематична конференція, яка відбудеться в рамках Річних нарад СФУЖО 2021 року. 

 

*Відзначення просимо проводити, враховуючи заходи безпеки та правила в країнах свого проживання в умовах пандемії. 

Пресслужба СФУЖО

Опубліковано Українці в світі.