Шевченківський флешмоб 2020 – пам’ятник Шевченку в Сургуті

Як завершальну крапку флешмобу пропонуємо пам’ятник Тарасу Шевченку в Сургуті і його ініціатора і встановлювача Володимира Самборського, людину, віддану українській справі, яка зробила вагомий внесок в становлення і розвиток українського руху в Росії, Західному Сибіру, Сургуті. Як громадський діяч він очолює українську національно-культурну автономію Ханти-Мансійського національного округу.

TarasSHevchenkoSurgut

Сьогодні завдяки пану Володимиру на сибірській землі стоїть пам’ятник Тарасу Шевченку.

Батьківщиною для Володимира Самборського є Україна, а в Росії, його знають, як одного з чільних представників народної дипломатії, спрямованої на досягнення взаємоповаги між народами. Пам’ятник Олександру Пушкіну, який він поставив у Львові є яскравим підтвердженням гуманістичного змісту його діяльності.

Яскравим прикладом гуманізму Володимира Трохимовича, вшанування людської гідности, великої вдячності  вчителям, які  дали  путівку в життя, прищепили любов до України є пам’ятник Вчительці (2016 р.).  Прообразом пам’ятника, стала мама Володимира Самборського, яка сама була вчителькою, працювала в школі з Олексієм Явлінським, батьком відомого економіста Григорія Явлінського.

Володимир Трохимович є цілісна особистість і одночасно скромна людина, яка працює за внутрішнім покликанням.

Без перебільшення Володимира Самборського можна назвати Українцем з великої літери., який гідно представляє українців Росії і побажати йому снаги в роботі для людей, для України.

Джерело: ukrros

Опубліковано Українці в світі.