Проти серпа і молота в російській пропаганді на Австралію

Screenshot at 2020-05-25 13-41-22

Сприяння культурному різноманіттю в Австралії є позитивним, і це те, що ми всі поділяємо.
Розповідь
на ABC про австралійський хор «Дастієскі», якого просувають сьогодні на ABC, є хибною, дозволяючи радянському і російському символу терору, молоту та серпу, стати символом, під яким вони співають.
Це більше, ніж просто
екзотична група, яка розважається.

Коли символи жорстокості, злочинів проти людства використовуються для промоції чогось не неприйнятного, потрібно не лише ухилятись від такої дії, але й мусимо піднімати розголос.
Ні для нацистської свастики, ні для радянського-російського молота і серпанемає зони популяризації з жодної причини. Вони повертають спогади. Свастика відповідала за смерть мільйонів євреїв. Серп і молот були символом вбивства мільйонів в українському Голодоморі у 1932-33 роках.

Протягом 70 років після закінчення Другої світової війни Радянська Росія була відповідальна за створення Тюрми Народів, порушуючи права людини та народів, та вчиняючи злочини.
Союз українських організацій Австралії якнайсильніше протестує проти використання символів масового вбивства. Вам не потрібен символ, щоб виконувати свою роботу.

Dustyesky
«AFUO закликає учасників хору побачити причину та усунути символ жорстокості, який повертає сумні людські спогади. Він також закликає широку громадськість протестувати проти ABC”. Про це заявив сьогодні співголова
СУОА п. Романів.

«Музика, культура, різноманітність, комедія – все це дуже цікаво — але деякі речі із цим просто не змішуються. Символи історичного терору є одним із них, – заявив сьогодні співголова СУОА Стефан Романів

 

Опубліковано Українці в світі.