Подяка послу Австралії з нагоди закінчення терміну праці в Україні

suoa_blanc

Її Екселенції Мелісі О’Рурк
Посол Австралії в Україні
Київ
Україна


Ваша Екселенціє


Оскільки Ви закінчуєте свій трирічний термін на посаді посла Австралії в Україні, у Києві, Союз Українських Організацій Австралії (AFUO) який об’єднує українські громади в Австралії, висловлює глибоку подяку та вітання за добре виконану роботу!

WELCOME TO KYIV 2

За час свого перебування на посаді посла ви відвідали кожну область в Україні, ви широко просували Австралію. Ви пізнали людей України. Ви пропагували Австралію, мистецтво, її культуру та ділові можливості в усіх куточках України.

EVENT KYIV MELISSA
У ці складні часи російської агресії в Україні та незаконної анексії Криму ви були міцн
о з Україною та її народом.

Інформація та брифінги, які ви надавали своєму міністру й Департаменту закордонних справ та торгівлі (DFAT) про Україну щодо політичної ситуації, можливостей бізнесу та інвестицій і можливостей для обміну були зразковими. Це знайшло своє відображення в політиці уряду Австралії щодо України.
Союз Українських Організацій Австралії вдячний за співпрацю та підтримку, яку ви надавали, завжди готові зустрічатися, обговорювати та взаємодіяти з AFUO .

AFUO WELCOME TO KYIV 3

Однією з головних спадщин Вашого терміну буде підтримка, яку Ви надали нашій кампанії, щоб Україна надала австралійцям безвізовий режим. У липні цього року це стало реальністю.

AFUO WELCOME TO KYIV
Особисто я з радістю згадую перший захід, який AFUO організував на вашу честь у київському Radisson у Києві, щоб привітати вас в Україні
із призначенням. Ви взяли на себе певні зобов’язання перед урядом та представниками громадянського суспільства, які брали участь у цьому вечорі, щодо побудови мостів між Австралією та Україною.
Ви витримали ці зобов’язання і виконали
їх.

AUSTRALIA DAY KYIV 2019

Завжди було приємно відвідувати заходи, які ви проводили кожного січня з нагоди Дня Австралії у Києві, де австралійські вина, пироги, ламінґтони були популярними серед членів Дипломатичного корпусу, уряду та громадських представників.

AUSTRALIA DAY KYIV 2020
Я ще хотів би подякувати Вам особисто за багато розмов та підтримку, яку ви запропонували. Ви завжди були відкритими та відвертими. Це найкращий спосіб побудови стосунків.
Я буду сумувати за обідами та зустрічами у Tres Francais на Кост
ьольній у Києві.

MELISSA

AFUO каже Дякую – Щиро дякуємо.
Ми бажаємо вам успіхів у ваших майбутніх починаннях, куди б вас не завела роль гідного представника Австралії.
Многая літа! Багато щасливих років!

Стефан Романів, Кавалер Ордена Австралії,
Співголова
Союзу Українських Організацій Австралії,
1-й віце-президент Світов
ого Конґресу Українців

Опубліковано Українці в світі.