Гамільтонський відділ Суспільної служби українців Канади зібрав та передав на лікування кошти бійцям, які захищали Україну

sku

Олег Малиш – єдиний з постраждалих майданівців, хто втратив зір на обидва ока від розриву гранат російського виробництва 18.02.2014. отримав важкі хімічні опіки.

Впродовж двох з лишніх років фактично постійно перебуває на лікуванні. Але він сильна людина, не здається. А у вересні 2015 року в нього народилася донечка…

У лютому 2016 року Олег, як і 86 поранених майданівців був нагороджений Орденом “За мужність”. Олегубули потрібні кошти на лікування, після проведення якого є надія на те, що він буде бачити хоча б на одне око. Українці Гамільтону зібрали та передали кошти в розмірі 1500 американських доларів, яких йому вистачить оплатити курс по відновленню зору, що він в даний час він і проходить.

Максимець Роман, 32 роки. Отримав поранення від час обстрілу під Мар’янівкою. Черепно-мозкова травма, опіки лиця, дихальних шляхів, вогнестрільне поранення обох очей, травматична втрата правої руки та правої ноги.  Вирішувалося питання збереження хоча б одного ока. Лікар клініки офтальмології Одеського військового госпіталю успішно прооперував його, а Гамільтонський відділ Суспільної служби українців Канади виділив кошти в розмірі 1230 американських доларів на ліки та матеріали для операції.

Мар’ян Євгеній з Миколаївської області дістав поранення під Маріуполем і був доставлений до Одеського військового госпіталю. Для того, щоб Євгеній почав знову ходити, йому потрібна була операція. Комплект фіксаторів для хрестоподібної зв’язки на суму 500 доларів було також оплаченоГамільтонським відділом Суспільної служби українців Канади.

За сприяння Гуманітарних ініциатив СКУ кошти були передані в Україну, а ліки були закуплені волонтером Андрієм Танцюрою, який працює при Одеському військовому госпіталі. За використані кошти на ліки був підготовлений та переданий звіт.

Ми дякуємо українцям Гамільтонського відділу Суспільної служби українців Канади, які зібрали та передали на лікування кошти бійцям а також усіх небайдужим, які підтримують наших хлопців у біді!

Заохочуємо всі українські громадські організації діаспори відгукуватись на подібні заклики про допомогу. Всіх небайдужих просимо звертатися до нас і ми подамо Вам детальну інформацію про тих, хто потребує  Вашої негайної допомоги.

 Контакти в Канаді:

Віктор Гетьманчук , директор Гуманітарних ініціатив СКУ

vhetmanczuk@gmail.com

Phone: +1-416-323-3020

Опубліковано Українці в світі.