День Соборності України відзначили у Чикаґо

День СоборностіФото: Marta Farion

У неділю, 22 січня, в Українському культурному осередку міста Чикаґо відбувся захід, присвячений Дню Соборності України.

Про це повідомляє Генеральне консульство України в Чикаґо.

У ньому взяли участь представники української громади міста Чикаґо та штату Іллінойс, федеральних та місцевих законодавчих і виконавчих органів влади США, консульського корпусу міста Чикаґо.

Як йдеться у дописі, захід був організований Українським Конґресовим Комітетом Америки (відділ Іллінойс) за сприяння Генерального консульства України Чикаґо.

Під час офіційної частини заходу до присутніх з промовами звернулись: Президент Українського Конґресового Комітету Америки (відділ Іллінойс) Ігор Дячун, Віце-президент Українського Конґресового Комітету Америки (відділ Іллінойс) Павло Бандрівський, мер міста Чикаґо Лорі Лайтфут, сенатор Річард Дурбін, конґресмени Майкл Квіґлі, Раджа Крішнамурті та Денні Девіс, Генеральний консул України в Чикаґо Сергій Коледов, головний податківець округу Кук Фріц Кеґі, віце-президент JUF Стівен Дішлер.

Також з доповідями щодо актуальних проблем сьогодення виступили підполковник у відставці, відомий військовий аналітик Александр Відман та політичний оглядач Януш Буґайскі.

“За визначний внесок у надання гуманітарної допомоги Україні спеціальними відзнаками УККА (відділ Іллінойс) були нагородженні представники української громади Ірина Ценґлевич, Алла Лопаткіна та Ігор Терлецький”, – розповіли у пресслужбі.

Джерело: facebook & uapost.us

Опубліковано Українці в світі.