Передплатіть газету, засновану Степаном Бандерою в 1954 році!

Друзі! Триває передплата на всеукраїнську тижневу газету «Шлях Перемоги», одне з найстаріших і найповажніших українських видань державницького спрямуваня в Україні і Світі.
Газету можна передплатити тут: http://presa.ua/shljah-peremogi-ukraina.html
Електронну версію можна передплатити за посиланням: http://smartpress.com.ua/tovar-2018-shlyah-peremogi-smartpr…
Також нагадуємо, що триває акція: при замовленні від 5 книжок в нашій книгарні – річна передплата на “Шлях Перемоги” безкоштовно!

Screenshot - 01052018 - 02:34:06 PM

«Шлях Перемоги» – це громадсько-політичний тижневик, офіційний друкований орган Організації Українських Націоналістів (бандерівців), перший номер якого вийшов у Мюнхені 28 лютого 1954.

Протягом десятиліть боротьби за визволення країни тижневик був чи не основним виданням, яке інформувало українство за кордоном про визвольний чин ОУН і УПА, про події в окупованій Україні, про мету і завдання, що стояли перед українською нацією в період московського поневолення.

Протягом років газету редагували такі визначні особистості як Ярослав Бенцаль, Данило Чайківський, Борис Вітошинський, Григорій та Андрій Васьковичи, Ярослав Сватко, Марія Базелюк. Зараз Редактором є відомий історик та публіцист Віктор Рог.

«Шлях Перемоги» послідовно заступає ідеологію українського революційного націоналістичного визвольного руху і стоїть на українських самостійницьких позиціях. В сучасних умовах газета продовжує бути на передовиці суспільно-політичних подій, приниципово відстоює національні інтереси українців, вісвітлює погляди та позиції патріотичних державницьких сил країни.

В умовах реальної геополітичної загрози з боку Росії, внутрішніх викликів національній безпеці, «Шлях Перемоги» здійснює інформування українців як в Україні, так і за кордоном про суть і першопричини цих небезпечних процесів, подає думки відомих експертів, суспільно-політичних діячів, журналістів з цих питань, сприяє донесенню історичної правди про український визвольний рух.

Зараз газета є одним з важливих захисних «форпостів» України в інформаційній війні з московським Кремлем.

Передплати «Шлях Перемоги» – стань на захист українських інтересів в інформаційному просторі!

Передплатний індекс 30504.

edward

Бійцям на фронті потрібна не тільки наша матеріальна підтримка та допомога, а й «духовна їжа». Це за будь-яких умов є потребою для людини. Пан Едуард передав для воїнів підрозділу Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор» патріотичну літературу і річну підшивку газети ОУН «Шлях Перемоги» та номери журналу «Миротворець».

Дякуємо вам, пане Едуарде, за підтримку! Слава Нації!

Опубліковано Головне, Громадське життя.