Наші цінності залишаються незмінними

image002

Україна понад усе!

Заява

Організації Українських Націоналістів (бандерівців)

 

Внаслідок другого туру виборів Президента України наступним керівником держави більшість виборців визначила Володимира Зеленського. Оцінку такому вибору дасть час.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) у зв’язку із цим наголошує, що націоналісти завжди стояли на захисті інтересів українського народу, незалежно від політичних обставин. Наші цінності залишаються незмінними і ОУН надалі буде стояти на їх сторожі. Ми не допустимо ні кроку назад стосовно здобутків Революції Гідності.

Самостійність і соборність Української Держави, наповнення її національним змістом, розвиток економіки, підтримка української мови, культури, освіти, українських Церков, національно-патріотичне виховання молоді, повернення історичної пам’яті, повна деколонізація, європейський напрям розвитку, забезпечення політичних прав і свобод, виведення України в регіональні геополітичні лідери, пошук надійних партнерів і союзників на міжнародній арені, повернення окупованих територій – це наші пріоритетні завдання і вартості. ОУН підтримує всіх тих, хто бореться за виконання цих завдань, й поборює тих, хто їх заперечує.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) заявляє, що для нас інтереси держави і нації вищі за тимчасову політичну кон’юнктуру і закликає українців, незалежно від результатів виборів, мобілізуватися для захисту національних інтересів.

 

Україна понад усе!

Провід ОУН (б)

Опубліковано Головне, Громадське життя.